Menu

Vengeance CMW32GX4M2D3600C18 moduł pamięci 32 GB 2 x 16 GB DDR4 3600 Mhz, Pamięc operacyjna

Cechy produktu
  • Producent Corsair 
  • Pojemność 32 GB
  • Typ DDR4 
  • Częstotliwość 3600 Mhz
Opis

Przetaktowywana pamięć DDR4 z linii Vengeance RGB Pro rozświetla wnętrze komputera hipnotyzującym, dynamicznym, wielostrefowym podświetleniem RGB, proponując równocześnie najwyższe parametry pamięci operacyjnej DDR4.

konkretne oprogramowanie CORSAIR iCUE ożywia Twój system dzięki dynamicznemu sterowaniu podświetleniem RGB, zsynchronizowanym ze wszystkimi produktami zgodnymi z iCUE, w tym pamięcią, wentylatorami, taśmami LED RGB, klawiaturami, myszami i nie tylko.

dopasuj dziesiątki wstępnie ustawionych profili oświetlenia, eksperymentuj z ogromną różnorakością barw dostosowywanych przez użytkownika i dostosuj jasność diod LED,rewelacyjnie zjednoczyć się do Twojego systemu.

Optymalizacja pod kątem maksymalnej produktywności na najnowszych płytach głównych do procesorów Intel i AMD z pamięcią DDR4. Bezproblemowa instalacja nie wymaga dodatkowych przewodów. Gwarantuje najwyższą jakość sygnału, sprawność i stabilność.

Pieczołowicie badane układy scalone pozwalają na przetaktowanie w szerszym zakresie. Powiększa przewodność grzewczą, umożliwiając efektywne chłodzenie pamięci choćby po przetaktowaniu. Słuszną wydajność pamięci można uzyskać przy użyciu jednego ustawienia w BIOS-ie....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.