Menu

KOT41SP30LS6 Pancerz przerzutki Shimano OT-SP41, 300 mm uszczelniony

Cechy produktu

  • Producent Shimano 
  • Rodzaj pancerz 

Opis

Pancerz przerzutki Shimano OT-SP41 300 mm - uszczelniony

Najwyższej jakości pancerz przerzutkowy Shimano gwarantujący staranną i szybką zmianę biegów.

Wytrzymała i sprężysta warstwa zewnętrzna.

Pancerz wspaniale współpracuje z linkami przerzutki.

całkowita długość pancerza: 3 0 cm. Pancerz w komplecie posiada 2 sztuki uszczelnionych końcówek. Pancerz można dowolnie skrócić w trakcie montażu.

Pancerze Shimano SIS-SP są zaprojektowane tak, żeby były osiowo nieelastyczniejsze i mocniejsze od pancerzy Shimano SIS. Jest to możliwe dzięki użyciu podłużnych splotów stalowych zamiast spiralnych (używanych w linkach hamulcowych). Dzięki czemu siła jest przekazywana bardziej bezpośrednio, co umożliwia skrupulatniejszą i szybszą zmianę przełożeń. Pancerze SIS można stosować zamiennie z pancerzami SIS-SP.

Pancerze OT-SP41 są najbardziej progresywnymi technologicznie pancerzami wytworzonymi przez Shimano. W stosunku do niższego modelu (OT-SP40) różnią się tym, że są na całej długości wypełnione smarem, który powiększa płynność przesuwania linki w środku pancerza.

W pancerzach OT-SP41 ponadto stosowane są uszczelnione końcówki, które bronią przed dostawaniem się brudu i wilgoci do wnętrza pancerza, tym samym zwiększając żywotność linek i pancerzy.

Producent: Shimano

Model: OT-SP41

Długość: 300 mm

Średnica: 4 mm

użyte końcówki: 1. Uszczelniona o-ringiem końcówka plastikowa, 2. Uszczelniona o-ringiem końcówka plastikowa

Kolor: czarny

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.