Menu

Papier kancelaryjny w kratkę A3/100 arkuszy - INTERDRUK. DARMOWA DOSTAWA DO KIOSKU RUCHU OD 24,99ZŁ

Cechy produktu

  • Producent INTERDRUK 

Opis

Papier kancelaryjny kratka Papier podaniowy w kratkę to użyteczny artykuł biurowy stosowany w wielu miejscach pracy, kancelariach, sekretariatach, czy szkołach. Estetycznie sporządzenie pisma jest osiągalne, dzięki kratkom, które umożliwiają równe pisanie.

Papier kancelaryjny kratka - właściwości: Gramatura 60g/m2Format: A3Jednostka sprzedaży 1 opakowanie (100 arkuszy) Ryza papieru podaniowego w kratkę - cechy szczególne Format A3: kartki kancelaryjne A3 są wyśmienitą alternatywą dla oficjalnych pism podaniowych, czy sprawozdań o większym formacie Gramatura 60g/m2: słuszna grubość karki papieru kancelaryjnego, zapewni i gwarancję wysokiej jakości sporządzanych pism podaniowych Interdruk - o producencie producent Interdruk od 1991 roku współtworzy rynek poligraficzny w Polsce.

marka swoją działalność rozpoczęła, jako niewielka lokalna producent, która z czasem przekształciła się w jedną z największych drukarni w Polsce. Interdruk to specjalista w dziedzinie poligrafii usługowej, a także jeden z głównych dystrybutorów artykułów papierniczo - biurowych.

Ryza papieru podaniowego firmy Interdruk to gwarancja wysokiej jakości, popartej niską ceną.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.