Menu

Papier komputerowy 240x12" 1+1 kolor, nadruk /900/ Emerson

Cechy produktu

  • Producent Emerson 
  • Rodzaj składanka komputerowa 

Opis

Papier samokopiujący Papier do drukarki igłowej produkowany jest z bezpyłowego i bezdrzewnego papieru offsetowego. Jego produkcja odbywa się na specjalistycznych, wysokowydajnych maszynach rotacyjnych.

Papier komputerowy pozwala na tworzenie wielu kopii w tym samym czasie pracy. Papier do drukarek igłowych - właściwości: Papier komputerowy, wielowarstwowy wytworzony jest z samokopiującego papieru, spełniającego wymagania organiczne Poszczególne warstwy cechują się mocnymi kolorami, prosto możemy odróżnić od siebie solidne kopie: pierwsza - kolor białypośrednie warstwy - odpowiednio: żółta, zielona, żółta, niebieska ostatnia warstwa - różowa Gwarancja 25 lat trwałości kopiiJednostka sprzedaży: 1 opakowanie Papier do drukarki igłowej - właściwości szczególne Papier komputerowy składanka: możliwość wykonania wielu kopii wydruku za jednym razem Gramatura: papier do drukarki igłowej o trafnej grubości zapewni jakość, a także gwarancję czytelnego wydruku i kopii Aspekt organiczny: producenta odpowiedzialne za produkcję papierów do drukarek igłowych należą do jednych z najszczególniej przychylnych dla środowiska.

Przemysł papierniczy jest głównym odbiorcą i twórcą energii odnawialnej w Europie. Emerson - o producencie producent Emerson łączy w swych działaniach doświadczenie, profesjonalizm i innowacyjność. Funkcjonują na rynku już od 1992 roku.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi są jednym z największych w Europie producentów formularzy i druków specjalistycznych, takich jak zdrapki czy dokumenty utajnione.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.