Menu

Papier komputerowy EMERSON 360x12" 1+1 kolor

Cechy produktu

  • Producent Emerson 
  • Rodzaj składanka komputerowa 

Opis

Papier samokopiujący Papier do drukarki igłowej wytworzony jest z bezpyłowego i bezdrzewnego papieru offsetowego. Jego produkcja odbywa się na specjalistycznych, wysokowydajnych maszynach rotacyjnych.

Papier komputerowy pozwala na tworzenie wielu kopii w tym samym czasie pracy. Papier do drukarek igłowych - cechy: Papier komputerowy, wielowarstwowy stworzony jest z samokopiującego papieru, spełniającego wymogi organiczne Poszczególne warstwy znamionują się konkretnymi kolorami, z łatwością możemy odróżnić od siebie potężne kopie: pierwsza - kolor białypośrednie warstwy - stosownie: żółta, zielona, żółta, niebieska ostatnia powłoka - różowa Gwarancja 25 lat trwałości kopiiJednostka sprzedaży: 1 opakowanie Papier do drukarki igłowej - cechy szczególne Papier komputerowy składanka: możliwość wykonania wielu kopii wydruku za jednym razem Gramatura: papier do drukarki igłowej o stosownej grubości zapewni jakość i gwarancję czytelnego wydruku i kopii Aspekt ekologiczny: producenta odpowiedzialne za produkcję papierów do drukarek igłowych należą do jednych z najszczególniej przychylnych dla środowiska.

Przemysł papierniczy jest głównym odbiorcą i twórcą energii odnawialnej w Europie. Emerson - o producencie marka Emerson łączy w swoich działaniach doświadczenie, profesjonalizm i nowoczesność. Funkcjonują na rynku już od 1992 roku.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi są jednym z największych w Europie producentów formularzy i druków specjalistycznych, takich jak zdrapki czy dokumenty utajnione.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.