Menu

Papier komputerowy składanka wielowarstwowy Emerson 240 mm x 12", oryginał + 3 kopie (bez nadruku) ★ Rabaty ★ Porady ★ Hurt ★ Autoryzowana dystrybucja ★ Szybka dostawa ★

Cechy produktu
  • Producent Emerson 
  • Rodzaj składanka komputerowa 
Opis

Papier samokopiujący Papier do drukarki igłowej wytworzony jest z bezpyłowego i bezdrzewnego papieru offsetowego. Jego produkcja odbywa się na specjalistycznych, wysokowydajnych maszynach rotacyjnych.

Papier komputerowy zezwala na tworzenie wielu kopii w tym samym czasie pracy. Papier do drukarek igłowych - cechy: Papier komputerowy, wielowarstwowy wyprodukowany jest z samokopiującego papieru, spełniającego oczekiwania naturalne Poszczególne warstwy charakteryzują się potężnymi kolorami, z łatwością możemy odróżnić od siebie mocne kopie: pierwsza - kolor białypośrednie warstwy - odpowiednio: żółta, zielona, żółta, niebieska ostatnia warstwa - różowa Gwarancja 25 lat trwałości kopiiJednostka sprzedaży: 1 opakowanie Papier do drukarki igłowej - atrybuty szczególne Papier komputerowy składanka: możliwość wykonania wielu kopii wydruku za jednym razem Gramatura: papier do drukarki igłowej o optymalnej grubości zapewni jakość i gwarancję czytelnego wydruku i kopii Aspekt naturalny: firmy odpowiedzialne za produkcję papierów do drukarek igłowych należą do jednych z najistotniej przyjaznych dla środowiska.

Przemysł papierniczy jest głównym odbiorcą i twórcą energii odnawialnej w Europie. Emerson - o producencie marka Emerson łączy w swoich działaniach doświadczenie, profesjonalizm i nowoczesność. Funkcjonują na rynku już od 1992 roku.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi są jednym z największych w Europie producentów formularzy i druków specjalistycznych, takich jak zdrapki czy dokumenty utajnione.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.