Menu

Papier ksero COLOR COPY Coated Silk A4 250g

Cechy produktu
  • Producent COLOR COPY 
  • Rodzaj papier ksero 
Opis

Papier biały i jego historia wykorzystywania na świecie sięga początków 8 wieku p.n.e. Nie ulega wątpliwościom, że papier do drukarek wpłynął na rozwój piśmiennictwa i cywilizacji. Papier ksero to artykuł, który powinien znaleźć się w każdym biurze, czytelny i estetyczny wydruk jest podstawą odpowiedzialną za sukcesu każdej producenta.

Ryza papieru - papier COLOR COPY Coated Silk A4 250g do drukarki i ksero, ryza 250 ark.Papier do ksero, aby spełniał wszystkie nasze kryteria dotyczące jakości wydruku, powinien znamionować się mocnymi parametrami.Papier do drukarki - najważniejsze właściwości: wykorzystanie: korespondencja reklamowa, instrukcje, dokumenty firmowe, ulotki, raporty, roczne sprawozdania, broszury, atesty, papiery firmowe, wizytówki, plakaty, zaproszenia, okładki do płytPapier do ksero obustronnie powlekany, cechujący się wysokim połyskiem to gwarancja fotograficznej jakości, nieprzeciętnie spełni oczekiwania do wydruków cyfrowychPapier do druku Color Copy Coated Silk to wiodący na rynku powlekany papier do druku digital, laserowego, czy wielokolorowegoPerfekcyjne docięty format zapewnia minimalizację pylenia i bezproblemowy wydruk aż do ostatniego arkuszaEkologiczne opakowanie podlegające recyklingowiPapier do ksero wykończenie: satynowe, gładkieKlasa papieru: premiumFormat papieru: A4Certyfikaty: FSC, ISO 14001, ISO 9001, ISO 9076 Papier ksero do drukarki - cechy szczególne Format A4: papier ksero do drukarek o formacie A4 jest przeważnie wybieranym artykułem z tej kategorii produktów.

Większość drukowanej dokumentacji występuje właśnie w tym rozmiarze. W związku z tym papier A4 cieszy się największą popularnością. Skala bieli: wyrażana współczynnikiem CIE, oznacza wzrokowy odbiór białego papieru.

Im wyższa jednostka określająca białość papieru, tym lepsza jakość wydruku. Atest FSC: marki, które uzyskały atest FSC, musiały pozytywnie przejść łańcuch kontroli produkcji papieru. Przestrzeganie wytycznych FSC zezwala na pozyskiwanie drewna przy jednoczesnym zachowaniu żywotności lasów i ich bogactw biologicznych.

Aspekt organiczny: firmy odpowiedzialne za dystrybucje papieru należą do jednych z najprzyjaźniejszych dla środowiska. Przemysł papierniczy jest największym pojedynczym odbiorcą i wytwórcą energii odnawialnej w Europie.

Color Copy - o marce Mondi, jako producent Color Copy odpowiada za produkcje papieru na skalę międzynarodową. Fabryka Mondi zawiera się w minimalnej polskiej miejscowości - Świecie. Mondi aktywnie angażuje się nie tylko w rozwój na tle branżowym, lecz i jeszcze aktywnie bierze udział w organizacji wydarzeń społecznych na terenie Polskich (między innymi Dzień Papiernika).

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.