Menu

Papier ksero RAINBOW A4 160g nr 14 słoneczno-żółty

Cechy produktu
  • Producent Rainbow 
  • Rodzaj papier kolorowy 
Opis

Papier ksero A4 to nie tylko podkład do druku w wielobarwnych kolorach,ponadto gwarancja perfekcyjnej jakości wydruku. Barwny papier głównie używany jest do przygotowywania estetycznych ogłoszeń, zaproszeń, czy ulotek reklamowych.

Kolorowe kartki do druku są wyśmienitą alternatywą dla kartek uniwersalnych, które powinny znaleźć się w każdym miejscu pracy. Ryza papieru kolorowego - papier RAINBOW A4 160g nr 14 słoneczno - żółty do drukarki i ksero, 250 ark.

Papier ksero kolorowy, aby spełniał wszystkie oczekiwania dotyczące jakości wydruku, powinien znamionować się solidnymi parametrami.Papier do drukarki odcień - najważniejsze cechy: używany do wydruku: prezentacji, dokumentów firmowych, notatek, ulotek, voucherów, rękodzieł, czy wizytówekWysokiej jakości, barwny papier, bezdrzewnyPapier barwny ksero przystosowany do wydruku dla kopiarek, drukarek laserowych i drukarek atramentowychOptymalna sztywność papieru ksero gwarantuje bezusterkowe działanie maszyn drukującychFormat papieru: A4Certyfikaty: FSC, ISO 9001, ISO 14001, ISO 9706 Papier ksero do drukarki - właściwości szczególne Format A4: papier ksero do drukarek o formacie A4 jest z reguły wybieranym artykułem z tej kategorii produktów.

Większość drukowanej dokumentacji występuje właśnie w tym rozmiarze. W związku z tym papier A4 cieszy się największą popularnością. Skala bieli: wyrażana współczynnikiem CIE, oznacza wzrokowy odbiór białego papieru.

Im wyższa jednostka określająca białość papieru, tym lepsza jakość wydruku. Papier ksero odcień 160g: ze względu na wysoką gramaturę odpowiedzialną za grubość kartki papieru, towar ten istotnie sprawdza się w rękodziełach, druku wizytówek, czy ulotek.

atest FSC: producenta, które uzyskały atest FSC, musiały pozytywnie przejść łańcuch kontroli produkcji papieru. Przestrzeganie wytycznych FSC umożliwia pozyskiwanie drewna przy jednoczesnym zachowaniu żywotności lasów, a także ich bogactw biologicznych.

Aspekt naturalny: firmy odpowiedzialne za dystrybucje papieru należą do jednych z najprzyjaźniejszych dla środowiska. Przemysł papierniczy jest największym pojedynczym odbiorcą i wytwórcą energii odnawialnej w Europie.Rainbow - o marce i producencie Papiery marki Rainbow od producenta Papyrus, cechują się wysokiej jakości wykonaniem.

Papyrus jest stabilną i stale rozwijającą się firmą, która działa na terenie Polski od 1991 roku. Poziom usług logistycznych, wysoka jakość produktów, a także mistrzowska, zindywidualizowana obsługa nieprzerwanie przyczyniają się do sukcesu producenta Papyrus.

Ich główna siedziba obecnie znajduje się w Szwecji, ponadto mogą pochwalić się oddziałami w 19 innych krajach.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.