Menu

Papier MONDI Color Copy 200g A4

Cechy produktu
  • Producent MONDI 
  • Rodzaj papier ksero 
Opis

Papier biały i jego historia stosowania na świecie sięga początków 8 wieku p.n.e. Nie ulega wątpliwościom, że papier do drukarek wpłynął na rozwój piśmiennictwa i cywilizacji. Papier ksero to towar, który powinien znaleźć się w każdym biurze, czytelny i estetyczny wydruk jest podstawą odpowiedzialną za sukcesu każdej producenta.

Papier biurowy - papier COLOR COPY A4 200g do drukarki i ksero, ryza 250 ark.Papier do ksero, aby spełniał wszystkie nasze kryteria dotyczące jakości wydruku, powinien charakteryzować się potężnymi parametrami.Papier do drukarki - najważniejsze parametry: wykorzystywany do wydruku: faktur, ofert, ulotek, sprawozdań, prezentacji, dyplomów, dokumentów, kart menu, czy instrukcji obsługiPapier biały Color Copy, to wiodący na rynku niepowlekany papier do kolorowego druku laserowegoPerfekcyjne docięty format Color Copy zagwarantuje minimalizację pylenia i bezproblemowy wydruk aż do ostatniego arkuszaPodwyższony współczynnik CIE (odpowiedzialny za skalę bieli) powoduje, iż papier uniwersalny idealnie spełni oczekiwania w drukach cyfrowychEkologiczne opakowanie podlegające recyklingowiPapier do ksero wykończenie: satynowe, gładkieKlasa papieru: premiumFormat papieru: A4Certyfikat: FSC Papier ksero do drukarki - właściwości szczególne Format A4: papier ksero do drukarek o formacie A4 jest najczęściej wybieranym artykułem z tej kategorii produktów.

Większość drukowanej dokumentacji występuje właśnie w tym wymiarze. W związku z tym papier A4 zadowala się największą popularnością. Skala bieli: wyrażana współczynnikiem CIE, oznacza wzrokowy odbiór białego papieru.

Im wyższa jednostka określająca białość papieru, tym lepsza jakość wydruku. Certyfikat FSC: marki, które uzyskały atest FSC, musiały pozytywnie przejść łańcuch kontroli produkcji papieru. Przestrzeganie wytycznych FSC zezwala na pozyskiwanie drewna przy jednoczesnym zachowaniu żywotności lasów, a także ich bogactw biologicznych.

Aspekt naturalny: producenta odpowiedzialne za dystrybucje papieru należą do jednych z najprzyjaźniejszych dla środowiska. Przemysł papierniczy jest największym pojedynczym odbiorcą i wytwórcą energii odnawialnej w Europie.

Color Copy - o marce Mondi, jako producent Color Copy odpowiada za produkcje papieru na skalę międzynarodową. Fabryka Mondi zawiera się w drobnej polskiej miejscowości - Świecie. Mondi aktywnie włącza się nie tylko w rozwój na tle branżowym, lecz i również aktywnie bierze udział w organizacji wydarzeń społecznych na terenie Polskich (pomiędzy innymi Dzień Papiernika).

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.