Menu

Papier Pollux A4

Cechy produktu
  • Rodzaj papier ksero 
Opis

TERMIN REALIZACJI OK. 15.04-2022 Papier biały i jego historia wykorzystywania na świecie sięga początków 8 wieku p.n.e. Nie ulega wątpliwościom, że papier do drukarek wpłynął na rozwój piśmiennictwa i cywilizacji.

Papier ksero to artykuł, który powinien znaleźć się w każdym biurze, czytelny i estetyczny wydruk jest podstawą odpowiedzialną za sukcesu każdej marki. Papier biurowy - papier POLLUX A4 80g do drukarki i ksero, ryza 500 ark.Papier do ksero, aby spełniał wszystkie nasze wymogi dotyczące jakości wydruku, powinien cechować się solidnymi parametrami.Papier do drukarki - najważniejsze atrybuty: stosowany do wydruku prezentacji, dokumentów firmowych, notatek, czy ulotekPapier ksero przypasowany do wydruku dla kopiarek i drukarek laserowychOptymalna sztywność papieru ksero zagwarantuje bezawaryjne działanie maszyn drukującychPodwyższony współczynnik CIE (odpowiedzialny za skalę bieli) sprawia, iż papier do ksero perfekcyjnie spełni oczekiwania równocześnie w drukach czarno-białych, jak i kolorowych.

obszerne użycie POLlux to oszczędność czasu i redukcja kosztówWygodne i oryginalne opakowanie POLlux z funkcjonalnym otwarciem, dzięki któremu codzienne wykorzystywanie jest praktyczniejszeTechnologia ColorLok® bezzwłoczne wysychanie druku, pogłębione odcienie czerni, a także jednorodne intensywne koloryKlasa papieru: standardFormat papieru: A4Certyfikaty: FSC, EU Ecolabel Papier ksero do drukarki - właściwości szczególne Format A4: papier ksero do drukarek o formacie A4 jest zwykle wybieranym artykułem z tej kategorii produktów.

Większość drukowanej dokumentacji występuje właśnie w tym rozmiarze. W związku z tym papier A4 raduje się największą popularnością.Skala bieli: wyrażana współczynnikiem CIE, oznacza wzrokowy odbiór białego papieru.

Im wyższa jednostka określająca białość papieru, tym lepsza jakość wydruku.Papier ksero 80g: w firmach na całym świecie, zwykle wybieranym typem jest papier A4 80g/m2, określany mianem biurowego. Atest FSC: firmy, które uzyskały dokument FSC, musiały pozytywnie przejść łańcuch kontroli produkcji papieru.

Przestrzeganie wytycznych FSC umożliwia pozyskiwanie drewna przy jednoczesnym zachowaniu żywotności lasów, a także ich bogactw biologicznych. Aspekt naturalny: producenta odpowiedzialne za dystrybucje papieru należą do jednych z najprzyjaźniejszych dla środowiska.

Przemysł papierniczy jest największym pojedynczym odbiorcą i wytwórcą energii odnawialnej w Europie. POL - o producencie International Paper za swoje początki działalności przyjmuje rok 1992. Od tego czasu papiery producenta POL wielokrotnie były wyróżniane godłem „teraz Polska".

marka ma zespół specjalistów odpowiedzialnych za reklamacje wsparcie technologiczne oraz obsługę klienta. Warto dodać, że wszystkie papiery firmy POL wykonane są wyłącznie w polskim mieście Kwidzyn.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.