Menu

Papier satynowy Color Copy Mondi, format A3, 160g, 250 arkuszy - Super Ceny - Rabaty - Autoryzowana dystrybucja - Szybka dostawa - Hurt

Cechy produktu
  • Producent Mondi 
Opis

Papier biały i jego historia używania na świecie sięga początków 8 wieku p.n.e. Nie ulega wątpliwościom, iż papier do drukarek wpłynął na rozwój piśmiennictwa i cywilizacji. Papier ksero to towar, który powinien znaleźć się w każdym biurze, czytelny i estetyczny wydruk jest podstawą odpowiedzialną za sukcesu każdej firmy.

Papier biurowy - papier COLOR COPY A3 160g do drukarki i ksero, ryza 250 ark.Papier do ksero, aby spełniał wszystkie nasze oczekiwania dotyczące jakości wydruku, powinien znamionować się konkretnymi parametrami.Papier do drukarki - najważniejsze parametry: wykorzystywany do wydruku: faktur, ofert, ulotek, sprawozdań, prezentacji, instrukcji obsługi, broszur, czy zaproszeńPapier biały Color Copy to wiodący na rynku niepowlekany papier do kolorowego druku laserowegoOptymalna sztywność papieru ksero gwarantuje niezawodne działanie sprzętów drukującychPodwyższony współczynnik CIE (odpowiedzialny za skalę bieli) powoduje, iż papier uniwersalny idealnie spełni oczekiwania w drukach cyfrowychEkologiczne opakowanie podlegające recyklingowiPapier do ksero wykończenie: satynowe, gładkieKlasa papieru: premiumFormat papieru: A3Certyfikat: FSC Papier ksero do drukarki - atrybuty szczególne Format A3: papier do drukarki A3 szczególne zastosowanie znajduje w pracowniach graficznych, gdzie stosowany jest do wydruku plakatów.

Skala bieli: wyrażana współczynnikiem CIE, oznacza wzrokowy odbiór białego papieru. Im wyższa jednostka określająca białość papieru, tym lepsza jakość wydruku. Certyfikat FSC: marki, które uzyskały dokument FSC, musiały pozytywnie przejść łańcuch kontroli produkcji papieru.

Przestrzeganie wytycznych FSC pozwala na pozyskiwanie drewna przy jednoczesnym zachowaniu żywotności lasów i ich bogactw biologicznych. Aspekt naturalny: marki odpowiedzialne za dystrybucje papieru należą do jednych z najprzyjaźniejszych dla środowiska.

Przemysł papierniczy jest największym pojedynczym odbiorcą i wytwórcą energii odnawialnej w Europie. Color Copy - o marce Mondi, jako marka Color Copy odpowiada za produkcje papieru na skalę międzynarodową.

Fabryka Mondi zawiera się w minimalnej polskiej miejscowości - Świecie. Mondi aktywnie włącza się nie tylko w rozwój na tle branżowym, ale i aktywnie bierze udział w organizacji wydarzeń społecznych na terenie Polskich (między innymi Dzień Papiernika).

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.