Menu

Papier satynowy Color Copy Mondi, format A3, 220g, 250 arkuszy - Super Ceny - Rabaty - Autoryzowana dystrybucja - Szybka dostawa - Hurt

Cechy produktu
  • Producent Mondi 
Opis

Papier biały i jego historia stosowania na świecie sięga początków 8 wieku p.n.e. Nie ulega wątpliwościom, że papier do drukarek wpłynął na rozwój piśmiennictwa i cywilizacji. Papier ksero to artykuł, który powinien znaleźć się w każdym biurze, czytelny i estetyczny wydruk jest podstawą odpowiedzialną za sukcesu każdej firmy.

Papier biurowy - papier COLOR COPY A3 220g do drukarki i ksero, ryza 250 ark.Papier do ksero, by spełniał wszystkie nasze oczekiwania dotyczące jakości wydruku, powinien cechować się mocnymi parametrami.Papier do drukarki - najważniejsze właściwości: użytkowany do wydruku: faktur, ofert, ulotek, sprawozdań, prezentacji, instrukcji obsługi, broszur, czy zaproszeńPapier biały Color Copy to wiodący na rynku niepowlekany papier do kolorowego druku laserowegoOptymalna sztywność papieru ksero zapewnia niezawodne działanie maszyn drukującychPodwyższony współczynnik CIE (odpowiedzialny za skalę bieli) powoduje, że papier uniwersalny genialnie sprawdzi się w drukach cyfrowychEkologiczne opakowanie podlegające recyklingowiPapier do ksero wykończenie: satynowe, gładkieKlasa papieru: premiumFormat papieru: A3Certyfikat: FSC Papier ksero do drukarki - cechy szczególne Format A3: papier do drukarki A3 szczególne wykorzystanie znajduje w pracowniach graficznych, gdzie stosowany jest do wydruku plakatów.

Skala bieli: wyrażana współczynnikiem CIE, oznacza wzrokowy odbiór białego papieru. Im wyższa jednostka określająca białość papieru, tym lepsza jakość wydruku. Dokument FSC: marki, które uzyskały dokument FSC, musiały pozytywnie przejść łańcuch kontroli produkcji papieru.

Przestrzeganie wytycznych FSC zezwala na pozyskiwanie drewna przy jednoczesnym zachowaniu żywotności lasów, a także ich bogactw biologicznych. Aspekt naturalny: producenta odpowiedzialne za dystrybucje papieru należą do jednych z najprzyjaźniejszych dla środowiska.

Przemysł papierniczy jest największym pojedynczym odbiorcą i wytwórcą energii odnawialnej w Europie. Color Copy - o marce Mondi, jako marka Color Copy odpowiada za produkcje papieru na skalę międzynarodową.

Fabryka Mondi mieści się w śladowej polskiej miejscowości - Świecie. Mondi aktywnie włącza się nie tylko w rozwój na tle branżowym, lecz i aktywnie bierze udział w organizacji wydarzeń społecznych na terenie Polskich (między innymi Dzień Papiernika).

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.