Menu

Papier satynowy Color Copy Mondi, format A3, 90g, 500 arkuszy - Super Ceny - Rabaty - Autoryzowana dystrybucja - Szybka dostawa - Hurt

Cechy produktu
  • Producent Mondi 
Opis

Papier biały i jego historia używania na świecie sięga początków 8 wieku p.n.e. Nie ulega wątpliwościom, iż papier do drukarek wpłynął na rozwój piśmiennictwa i cywilizacji. Papier ksero to produkt, który powinien znaleźć się w każdym biurze, czytelny i estetyczny wydruk jest podstawą odpowiedzialną za sukcesu każdej firmy.

Papier biurowy - papier COLOR COPY A3 90g do drukarki i ksero, ryza 500 ark.Papier do ksero, by spełniał wszystkie nasze wymagania dotyczące jakości wydruku, powinien wyróżniać się mocnymi parametrami.Papier do drukarki - najważniejsze parametry: użytkowany do wydruku: faktur, ofert, ulotek, sprawozdań, prezentacji, instrukcji obsługi, broszur, czy zaproszeńPapier biały Color Copy to wiodący na rynku niepowlekany papier do kolorowego druku laserowegoOptymalna sztywność papieru ksero gwarantuje bezusterkowe działanie urządzeń drukującychPodwyższony współczynnik CIE (odpowiedzialny za skalę bieli) sprawia, iż papier uniwersalny rewelacyjnie stanie na wysokości zadania w drukach cyfrowychEkologiczne opakowanie podlegające recyklingowiPapier do ksero wykończenie: satynowe, gładkieKlasa papieru: premiumFormat papieru: A3Certyfikat: FSC Papier ksero do drukarki - parametry szczególne Format A3: papier do drukarki A3 szczególne zastosowanie znajduje w pracowniach graficznych, gdzie użytkowany jest do wydruku plakatów.

Skala bieli: wyrażana współczynnikiem CIE, oznacza wzrokowy odbiór białego papieru. Im wyższa jednostka określająca białość papieru, tym lepsza jakość wydruku. Certyfikat FSC: producenta, które uzyskały atest FSC, musiały pozytywnie przejść łańcuch kontroli produkcji papieru.

Przestrzeganie wytycznych FSC umożliwia pozyskiwanie drewna przy jednoczesnym zachowaniu żywotności lasów oraz ich bogactw biologicznych. Aspekt organiczny: marki odpowiedzialne za dystrybucje papieru należą do jednych z najprzyjaźniejszych dla środowiska.

Przemysł papierniczy jest największym pojedynczym odbiorcą i wytwórcą energii odnawialnej w Europie. Color Copy - o marce Mondi, jako producent Color Copy odpowiada za produkcje papieru na skalę międzynarodową.

Fabryka Mondi posiada się w małej polskiej miejscowości - Świecie. Mondi aktywnie włącza się nie tylko w rozwój na tle branżowym, lecz i także aktywnie bierze udział w organizacji wydarzeń społecznych na terenie Polskich (między innymi Dzień Papiernika).

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.