Menu

Papier satynowy Color Copy Mondi, format A4, 280g, 150 arkuszy - Super Ceny - Rabaty - Autoryzowana dystrybucja - Szybka dostawa - Hurt

Cechy produktu
  • Producent Mondi 
  • Rodzaj papier ksero 
Opis

Papier biały i jego historia stosowania na świecie sięga początków 8 wieku p.n.e. Nie ulega wątpliwościom, że papier do drukarek wpłynął na rozwój piśmiennictwa i cywilizacji. Papier ksero to towar, który powinien znaleźć się w każdym biurze, czytelny i estetyczny wydruk jest podstawą odpowiedzialną za sukcesu każdej producenta.

Papier biurowy - papier COLOR COPY A4 200g do drukarki i ksero, ryza 250 ark.Papier do ksero, żeby spełniał wszystkie nasze oczekiwania dotyczące jakości wydruku, powinien znamionować się solidnymi parametrami.Papier do drukarki - najważniejsze cechy: wykorzystywany do wydruku: wizytówek, dyplomów, certyfikatów, kart menu, czy instrukcji obsługiPapier biały Color Copy to wiodący na rynku niepowlekany papier do kolorowego druku laserowegoPerfekcyjne docięty format Color Copy gwarantuje minimalizację pylenia i bezproblemowy wydruk aż do ostatniego arkuszaPodwyższony współczynnik CIE (odpowiedzialny za skalę bieli) sprawia, iż papier uniwersalny świetnie spełni oczekiwania w drukach cyfrowychEkologiczne opakowanie podlegające recyklingowiPapier do ksero wykończenie: satynowe, gładkieKlasa papieru: premiumFormat papieru: A4Certyfikat: FSC Papier ksero do drukarki - atrybuty szczególne Format A4: papier ksero do drukarek o formacie A4 jest przeważnie wybieranym artykułem z tej kategorii produktów.

Większość drukowanej dokumentacji występuje właśnie w tym wymiarze. W związku z tym papier A4 raduje się największą popularnością. Skala bieli: wyrażana współczynnikiem CIE, oznacza wzrokowy odbiór białego papieru.

Im wyższa jednostka określająca białość papieru, tym udoskonalona jakość wydruku. Atest FSC: producenta, które uzyskały dokument FSC, musiały pozytywnie przejść łańcuch kontroli produkcji papieru. Przestrzeganie wytycznych FSC pozwala na pozyskiwanie drewna przy jednoczesnym zachowaniu żywotności lasów oraz ich bogactw biologicznych.

Aspekt organiczny: firmy odpowiedzialne za dystrybucje papieru należą do jednych z najprzyjaźniejszych dla środowiska. Przemysł papierniczy jest największym pojedynczym odbiorcą i wytwórcą energii odnawialnej w Europie.

Color Copy - o marce Mondi, jako producent Color Copy odpowiada za produkcje papieru na skalę międzynarodową. Fabryka Mondi gromadzi się w niedużej polskiej miejscowości - Świecie. Mondi aktywnie angażuje się nie tylko w rozwój na tle branżowym, lecz i ponadto aktywnie bierze udział w organizacji wydarzeń społecznych na terenie Polskich (pomiędzy innymi Dzień Papiernika).

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.