Menu

PAPIER XERO A3 250G COLOR COPY OP125ARK/7

Cechy produktu

  • Producent IGEPA 
  • Rodzaj papier ksero 

Opis

Papier biały i jego historia użytkowania na świecie sięga początków 8 wieku p.n.e. Nie ulega wątpliwościom, iż papier do drukarek wpłynął na rozwój piśmiennictwa i cywilizacji. Papier ksero to artykuł, który powinien znaleźć się w każdym biurze, czytelny i estetyczny wydruk jest podstawą odpowiedzialną za sukcesu każdej marki.

Papier biurowy - papier COLOR COPY A3 250g do drukarki i ksero, ryza 125 ark.Papier do ksero, by spełniał wszystkie nasze kryteria dotyczące jakości wydruku, powinien znamionować się konkretnymi parametrami.Papier do drukarki - najważniejsze cechy: wykorzystywany do wydruku: faktur, ofert, ulotek, sprawozdań, prezentacji, instrukcji obsługi, broszur, czy zaproszeńPapier biały Color Copy to wiodący na rynku niepowlekany papier do kolorowego druku laserowegoOptymalna sztywność papieru ksero zapewnia niezawodne działanie urządzeń drukującychPodwyższony współczynnik CIE (odpowiedzialny za skalę bieli) powoduje, że papier uniwersalny nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania w drukach cyfrowychEkologiczne opakowanie podlegające recyklingowiPapier do ksero wykończenie: satynowe, gładkieKlasa papieru: premiumFormat papieru: A3Certyfikat: FSC Papier ksero do drukarki - właściwości szczególne Format A3: papier do drukarki A3 szczególne wykorzystanie znajduje w pracowniach graficznych, gdzie wykorzystywany jest do wydruku plakatów.

Skala bieli: wyrażana współczynnikiem CIE, oznacza wzrokowy odbiór białego papieru. Im wyższa jednostka określająca białość papieru, tym lepsza jakość wydruku. Dokument FSC: firmy, które uzyskały certyfikat FSC, musiały pozytywnie przejść łańcuch kontroli produkcji papieru.

Przestrzeganie wytycznych FSC zezwala na pozyskiwanie drewna przy jednoczesnym zachowaniu żywotności lasów, a także ich bogactw biologicznych. Aspekt organiczny: producenta odpowiedzialne za dystrybucje papieru należą do jednych z najprzyjaźniejszych dla środowiska.

Przemysł papierniczy jest największym pojedynczym odbiorcą i wytwórcą energii odnawialnej w Europie. Color Copy - o marce Mondi, jako marka Color Copy odpowiada za produkcje papieru na skalę międzynarodową.

Fabryka Mondi gromadzi się w małej polskiej miejscowości - Świecie. Mondi aktywnie włącza się nie tylko w rozwój na tle branżowym, lecz i aktywnie bierze udział w organizacji wydarzeń społecznych na terenie Polskich (pomiędzy innymi Dzień Papiernika).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.