Menu

Papier xero A3 Mondi Color Copy 280g.

Cechy produktu
  • Producent Mondi 
  • Rodzaj papier ksero 
Opis

Papier biały i jego historia stosowania na świecie sięga początków 8 wieku p.n.e. Nie ulega wątpliwościom, iż papier do drukarek wpłynął na rozwój piśmiennictwa i cywilizacji. Papier ksero to artykuł, który powinien znaleźć się w każdym biurze, czytelny i estetyczny wydruk jest podstawą odpowiedzialną za sukcesu każdej marki.

Papier biurowy - papier COLOR COPY A3 280g do drukarki i ksero, ryza 150 ark.Papier do ksero, by spełniał wszystkie nasze wymogi dotyczące jakości wydruku, powinien wyróżniać się potężnymi parametrami.Papier do drukarki - najważniejsze atrybuty: wykorzystywany do wydruku: faktur, ofert, ulotek, sprawozdań, prezentacji, instrukcji obsługi, broszur, czy zaproszeńPapier biały Color Copy to wiodący na rynku niepowlekany papier do kolorowego druku laserowegoOptymalna sztywność papieru ksero zapewnia bezawaryjne działanie urządzeń drukującychPodwyższony współczynnik CIE (odpowiedzialny za skalę bieli) sprawia, że papier uniwersalny idealnie stanie na wysokości zadania w drukach cyfrowychEkologiczne opakowanie podlegające recyklingowiPapier do ksero wykończenie: satynowe, gładkieKlasa papieru: premiumFormat papieru: A3Certyfikat: FSC Papier ksero do drukarki - parametry szczególne Format A3: papier do drukarki A3 szczególne użycie znajduje w pracowniach graficznych, gdzie wykorzystywany jest do wydruku plakatów.

Skala bieli: wyrażana współczynnikiem CIE, oznacza wzrokowy odbiór białego papieru. Im wyższa jednostka określająca białość papieru, tym lepsza jakość wydruku. Atest FSC: marki, które uzyskały certyfikat FSC, musiały pozytywnie przejść łańcuch kontroli produkcji papieru.

Przestrzeganie wytycznych FSC pozwala na pozyskiwanie drewna przy jednoczesnym zachowaniu żywotności lasów oraz ich bogactw biologicznych. Aspekt naturalny: marki odpowiedzialne za dystrybucje papieru należą do jednych z najprzyjaźniejszych dla środowiska.

Przemysł papierniczy jest największym pojedynczym odbiorcą i wytwórcą energii odnawialnej w Europie. Color Copy - o marce Mondi, jako firma Color Copy odpowiada za produkcje papieru na skalę międzynarodową.

Fabryka Mondi gromadzi się w znikomej polskiej miejscowości - Świecie. Mondi aktywnie włącza się nie tylko w rozwój na tle branżowym, lecz i aktywnie bierze udział w organizacji wydarzeń społecznych na terenie Polskich (między innymi Dzień Papiernika).

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.