Menu

Papier xero A4 Mondi Color Copy 90g.

Cechy produktu
  • Producent Mondi 
  • Rodzaj papier ksero 
Opis

Papier biały i jego historia używania na świecie sięga początków 8 wieku p.n.e. Nie ulega wątpliwościom, iż papier do drukarek wpłynął na rozwój piśmiennictwa i cywilizacji. Papier ksero to produkt, który powinien znaleźć się w każdym biurze, czytelny i estetyczny wydruk jest podstawą odpowiedzialną za sukcesu każdej producenta.

Papier biurowy - papier COLOR COPY A4 90g do drukarki i ksero, ryza 500 ark.Papier do ksero, by spełniał wszystkie nasze oczekiwania dotyczące jakości wydruku, powinien wyróżniać się mocnymi parametrami.Papier do drukarki - najważniejsze atrybuty: wykorzystywany do wydruku: faktur, ofert, ulotek, sprawozdań, prezentacji, instrukcji obsługi, broszur, czy zaproszeńPapier biały Color Copy, to wiodący na rynku niepowlekany papier do kolorowego druku laserowegoOptymalna sztywność papieru ksero zagwarantuje bezawaryjne działanie maszyn drukującychPodwyższony współczynnik CIE (odpowiedzialny za skalę bieli) sprawia, że papier uniwersalny znakomicie spełni oczekiwania w drukach cyfrowychEkologiczne opakowanie podlegające recyklingowiPapier do ksero wykończenie: satynowe, gładkieKlasa papieru: premiumFormat papieru: A4Certyfikat: FSC Papier ksero do drukarki - cechy szczególne Format A4: papier ksero do drukarek o formacie A4 jest przede wszystkim wybieranym artykułem z tej kategorii produktów.

Większość drukowanej dokumentacji występuje właśnie w tym rozmiarze. W związku z tym papier A4 cieszy się największą popularnością. Skala bieli: wyrażana współczynnikiem CIE, oznacza wzrokowy odbiór białego papieru.

Im wyższa jednostka określająca białość papieru, tym ulepszona jakość wydruku. Certyfikat FSC: producenta, które uzyskały certyfikat FSC, musiały pozytywnie przejść łańcuch kontroli produkcji papieru. Przestrzeganie wytycznych FSC pozwala na pozyskiwanie drewna przy jednoczesnym zachowaniu żywotności lasów i ich bogactw biologicznych.

Aspekt naturalny: firmy odpowiedzialne za dystrybucje papieru należą do jednych z najprzyjaźniejszych dla środowiska. Przemysł papierniczy jest największym pojedynczym odbiorcą i wytwórcą energii odnawialnej w Europie.

Color Copy - o marce Mondi, jako marka Color Copy odpowiada za produkcje papieru na skalę międzynarodową. Fabryka Mondi gromadzi się w niewielkiej polskiej miejscowości - Świecie. Mondi aktywnie włącza się nie tylko w rozwój na tle branżowym, lecz i także aktywnie bierze udział w organizacji wydarzeń społecznych na terenie Polskich (między innymi Dzień Papiernika).

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.