Menu

Papier xero A4 Mondi Color Copy Coated Glossy 135g

Cechy produktu
  • Producent Mondi 
  • Rodzaj papier ksero 
Opis

Papier biały i jego historia użytkowania na świecie sięga początków 8 wieku p.n.e. Nie ulega wątpliwościom, iż papier do drukarek wpłynął na rozwój piśmiennictwa i cywilizacji. Papier ksero to towar, który powinien znaleźć się w każdym biurze, czytelny i estetyczny wydruk jest podstawą odpowiedzialną za sukcesu każdej firmy.

Ryza papieru - papier COLOR COPY Coated Glossy A4 135g do drukarki i ksero, ryza 250 ark.Papier do ksero, by spełniał wszystkie nasze wymogi dotyczące jakości wydruku, powinien charakteryzować się solidnymi parametramiPapier do drukarki - najważniejsze atrybuty: użycie: korespondencja reklamowa, instrukcje, dokumenty firmowe, ulotki, raporty, roczne sprawozdania, broszury, dokumenty, papiery firmowe, wizytówki, plakaty, zaproszenia, okładki do płytPapier do ksero obustronnie powlekany, charakteryzujący się wysokim połyskiem to gwarancja fotograficznej jakości, wyśmienicie sprawdzi się do wydruków cyfrowychPapier do druku Color Copy Coated Glossy, to wiodący na rynku powlekany papier do druku digital, laserowego, czy wielokolorowegoPerfekcyjne docięty format gwarantuje minimalizację pylenia i bezproblemowy wydruk aż do ostatniego arkuszaEkologiczne opakowanie podlegające recyklingowiPapier do ksero wykończenie: satynowe, gładkieKlasa papieru: premiumFormat papieru: A4Certyfikaty: FSC, ISO 14001, ISO 9001, ISO 9076 Papier ksero do drukarki - cechy szczególne Format A4: papier ksero do drukarek o formacie A4 jest głównie wybieranym artykułem z tej kategorii produktów.

Większość drukowanej dokumentacji występuje właśnie w tym wymiarze. W związku z tym papier A4 zadowala się największą popularnością. Skala bieli: wyrażana współczynnikiem CIE, oznacza wzrokowy odbiór białego papieru.

Im wyższa jednostka określająca białość papieru, tym udoskonalona jakość wydruku. Certyfikat FSC: marki, które uzyskały atest FSC, musiały pozytywnie przejść łańcuch kontroli produkcji papieru. Przestrzeganie wytycznych FSC umożliwia pozyskiwanie drewna przy jednoczesnym zachowaniu żywotności lasów i ich bogactw biologicznych.

Aspekt naturalny: marki odpowiedzialne za dystrybucje papieru należą do jednych z najprzyjaźniejszych dla środowiska. Przemysł papierniczy jest największym pojedynczym odbiorcą i wytwórcą energii odnawialnej w Europie.

Color Copy - o marce Mondi, jako marka Color Copy odpowiada za produkcje papieru na skalę międzynarodową. Fabryka Mondi mieści się w znikomej polskiej miejscowości - Świecie. Mondi aktywnie włącza się nie tylko w rozwój na tle branżowym, lecz i dodatkowo aktywnie bierze udział w organizacji wydarzeń społecznych na terenie Polskich (pomiędzy innymi Dzień Papiernika).

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.