Menu

Papier xero A4 NAVIGATOR Office Card 160g.

Cechy produktu

  • Producent Igepa 
  • Rodzaj papier ksero 

Opis

Papier biały i jego historia używania na świecie sięga początków 8 wieku p.n.e. Nie ulega wątpliwościom, że papier do drukarek wpłynął na rozwój piśmiennictwa i cywilizacji. Papier ksero to artykuł, który powinien znaleźć się w każdym biurze, czytelny i estetyczny wydruk jest podstawą odpowiedzialną za sukcesu każdej marki.

Papier ksero A4 biały - papier NAVIGATOR Office Card A4 160g do drukarki i ksero, ryza 250 ark.Papier do ksero, aby spełniał wszystkie oczekiwania dotyczące jakości wydruku, powinien cechować się mocnymi parametramiPapier do drukarki - najważniejsze cechy: użytkowany do wydruku: certyfikatów, licencji, dyplomów, biletów, broszur, okładek, programów, metek, kart gwarancyjnych, kartek pocztowych, wizytówek, zaproszeńPapier do ksero Navigator Office Card znamionuje się wyjątkowym poziomem bieli i idealną jednolicie homogeniczną strukturą, gwarantującą najwyższą jakość w trakcie kopiowania dwustronnego (duplex)Papier uniwersalny dopasowany do wydruku dla kopiarek, drukarek laserowych, drukarek atramentowych i do wydruków wysoko - nakładowychPapier biały gładki o wysokiej gramaturze to gwarancja jakości barwnego i ostrego wydruku Klasa papieru: premiumMateriał produkcji: eukaliptus globulusWykończenie powierzchni: satynowe, gładkieFormat papieru: A4Certyfikaty: FSC, ISO 14001, ISO 9001, ISO 9076 Papier ksero do drukarki - atrybuty szczególne Format A4: papier ksero do drukarek o formacie A4 jest na ogół wybieranym artykułem z tej kategorii produktów.

Większość drukowanej dokumentacji występuje właśnie w tym wymiarze. W związku z tym papier A4 cieszy się największą popularnością. Skala bieli: wyrażana współczynnikiem CIE, oznacza wzrokowy odbiór białego papieru.

Im wyższa jednostka określająca białość papieru, tym lepsza jakość wydruku. Dokument FSC: producenta, które uzyskały atest FSC, musiały pozytywnie przejść łańcuch kontroli produkcji papieru. Przestrzeganie wytycznych FSC umożliwia pozyskiwanie drewna przy jednoczesnym zachowaniu żywotności lasów oraz ich bogactw biologicznych.

Aspekt naturalny: firmy odpowiedzialne za dystrybucje papieru należą do jednych z najprzyjaźniejszych dla środowiska. Przemysł papierniczy jest największym pojedynczym odbiorcą i wytwórcą energii odnawialnej w Europie.

Navigator - o marce firma Navigator jest jednym z głównych producentów papieru na rynku Europejskim. Artykuły papiernicze od Navigatora otrzymały atesty EU Eco Label, a także FSC, które oznaczają, że są one produktami, pozyskanymi z ekologicznie zarządzanych obszarów leśnych.Wizja producenta: „Nasz program rozwoju eukaliptusa gałkowego (Eucalyptus Globulus Improvement Program) ma na celu rozwój nowych technik uprawy, a równocześnie poszukiwanie bardziej produktywnych biologicznych środków zwalczania szkodników i chorób".

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.