Menu

Papier xero discovery a4 75g

Cechy produktu
  • Producent Discovery 
  • Rodzaj papier ksero 
Opis

Papier DISCOVERY A4 75g Papier do drukarki został tworzony z pasji to przezroczystego i czytelnego wydruku. Papier Discovery to poręczny artykuł biurowy, który wyszukamy w niemalże każdym biurze. Papier ksero 80g to jakość, której zaufały dziesiątki tysięcy osób na całym świecie.

Navigator office paperPapier A4 jest niezbędnym artykułem biurowym, użytkowanym w każdym miejscu pracy. Papier ksero Discovery zapewnia w 99,99% niezawodną pracę maszyn drukujących, jednocześnie zwiększając ich efektywność.

Papier Discovery A4 ma udoskonaloną powierzchnię, która gwarantuje trafną czytelność wydruku, a także pozwala na zaoszczędzenie 7% kosztów tonera przy niezmiennej jakości wydruku.Papier Discovery 75g w odcieniu białym wyśmienicie sprawdzi się nawet przy najszczególniej wymagających, wysoko skutecznych:drukarkach laserowychkopiarkach laserowych Papier Discovery - parametry szczególnePapier DISCOVERY A4 75g to podstawowe wyposażenie każdego biura.

w trakcie dokonywania zakupu należy zwrócić szczególna uwagę na poszczególne atrybuty, jakimi charakteryzuje się artykuł, ponieważ to one z reguły wpłyną na ostateczną jakość i cenę towaru. Papier ksero DISCOVERY A4 75g - właściwości: Papier Navigator Discovery A4 75 g/m2500 arkuszy w jednej ryziekolor: białyPapier Navigator Discovery otrzymał atesty: ISO 9001, ISO 9076, ISO 14001Białość CIE: 169

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.