Menu

Wyprzedaż Oryginał Toner HP C3102A do HP Color LaserJet 5 5M | 3 000 str. | cyan, pudełko zastępcze, oryginalny airbag/folia

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Rodzaj folia 

Opis

artykuł oryginalny, pudełko zastępcze.

Oryginalny, błękitny toner producenta Hewlett-Packard.

asygnowany do używania w drukarkach laserowych. Bezproblemowe drukowanie strona po stronie. Jednorodne rezultaty przez cały czas eksploatacji urządzenia. Drukowanie w firmie przebiega bez zakłóceń, kiedy stosowane są oryginalne kasety HP oraz oryginalny toner HP. HP to uwielbiany, godny zaufania lider w dziedzinie ochrony środowiska.

ceniona producent Hewlett-Packard dołożyła wszystkich starań przy produkcji swych tonerów, oddając tym samym w ręce użytkownika towar, który zapewnia wydruki o mistrzowskiej jakości oraz wielkiej skuteczności. Przez cały okres używania dostajemy realistyczne i starannie przypasowane kolory toneru i stałą jakość druku. Wszystko to za rozsądną cenę. Stosowanie oryginalnych tonerów HP zagwarantuje wysoką niezawodność oraz łatwość obsługi.towar oryginalny, opakowanie zastępcze.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.