Menu

Kabel sieciowy UGREEN NW149, Ethernet RJ45, Cat.7, F/FTP, 5m (czarny)

Cechy produktu

  • Długość przewodu 5 m
  • Kategoria kat.7 

Opis

kabel sieciowy NW149

przewód sieciowy NW149 jest stanowczo sprężysty, co powoduje, iż można gozbratać do przeróżnych zagięć. Charakteryzuje go wyjątkowo duża przepustowość do 10 Gbps i 600 MHz, co zezwala na swobodne korzystanie z Internetu. Towar jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami korzystającymi z wtyczki RJ45. Dzięki niemu możesz radować się szybkim i jednostajnym połączeniem, kiedy pracujesz, grasz w gry MMO czy oglądasz filmy.


solidne wykonanie

Złącza kabla zostały pokryte 24-karatowym złotem, które zagwarantuje szybką transmisję oraz odporność na zużycie. Przewody w środku kabla wytwarzane są w 100% z miedzi i ekranowane przy pomocy poszycia z aluminium. Produkt ma także dodatkowe uziemienie, dzięki temu za każdym razem możesz liczyć na jednostajny sygnał.


Wytrzymały i elastyczny

przewód cechuje się dużą wytrzymałością. Sprężyste poszycie PVC powoduje, iż jest wyjątkowo niepodatny na zginanie. Zaimplementowane do jego produkcji wysokiej klasy materiały gwarantują nie tylko wytrzymałość i wytrzymałość na zużycie, lecz też niesamowitą szybkość przesyłania danych, co zapewnia brak zacinania się w trakcie grania, streamowania czy pobierania plików.

Specyfikacja
Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.