Menu

Kingston Data Traveler Micro 3.1 64GB USB 3.1 Gen1

Cechy produktu

  • Producent Kingston 
  • Pojemność 64 GB
  • Interfejs 3.1 

Opis

znikoma i funkcjonalna pamięć bez nasadki DataTraveler® Micro 3.1 to niewielka i lekka pamięć flash bez nasadki, zgodna ze standardem USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0). Pamięć ta pomieści nawet szerokie pliki, takie jak filmy HD i nieskompresowany dźwięk.

Do metalowej pokrywy można przyczepić klucze. Pamięć nie ma nasadki, którą łatwo zgubić, i jest tak minimalna, iż nie trzeba odłączać jej od notebooka przed włożeniem go do torby. Obszerności do 128 GB** zapewnią wystarczającą ilość miejsca na kolekcje filmów i muzyki, które można zapisać w tej pamięci flash plug-and-play.

* Do osiągnięcia sprawności USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0) wymagane jest urządzenie hostujące z portem USB 3.0 albo 3.1. ** Część przekazanej pojemności urządzenia z pamięcią flash jest użytkowana do obsługi formatowania i innych funkcji i jest niedostępna do przechowywania danych.

Z tego względu rzeczywista objętość przystępna do przechowywania danych jest mniejsza przekazana na produktach. Więcej informacji znajduje się w przewodniku po urządzeniach pamięci flash producenta Kingston dostępnym pod adresem kingston.com/flashguide.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.