Menu

Kingston Pendrive DT80/32GB USB-C 3.2 Gen1

Cechy produktu

  • Producent Kingston 
  • Pojemność 32 GB
  • Interfejs 3.1 

Opis

przenośna, szybka pamięć do wszystkich sprzętów zaopatrzonych w złącze USB-C Urządzenie DataTraveler® 80 firmy Kingston to to wysokowydajna pamięć flash USB przystosowana do obsługi laptopów, komputerów stacjonarnych, smartfonów i tabletów zaopatrzonych w złącze USB typu C bez zapotrzebowania zastosowania adaptera.

Dzięki nieszablonowej prędkości przesyłania danych (odczyt do 200 MB/s, zapis do 60 MB/s**) pamięć DataTraveler® 80 pozwala na szybkie i wygodne przesyłanie plików. Kompaktowa kompozycja z zatyczką i wytrzymała pokrywa z zaczepem na kółko do kluczy czynią z niej genialną pamięć przenośną.

przystosowana do maszyn ze złączem USB-C szybkość odczytu do 200 MB/s** Wytrzymała i lekka kompozycja objętość do 256 GB* * Część przekazanej obszerności urządzenia z pamięcią flash służy do obsługi formatowania i innych funkcji i nie jest używana do przechowywania danych.

Z tego względu rzeczywista pojemność urządzenia przystępna do przechowywania danych jest mniejsza podana na produktach. Więcej informacji znajduje się w przewodniku po urządzeniach pamięci flash producenta Kingston, przystępnym pod adresem kingston.com/flashguide.

** prędkość może się różnić w zależności od urządzenia hostującego, oprogramowania i wykorzystania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.