Menu

KINGSTON USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 64GB DTX/64GB

Cechy produktu

  • Producent Kingston 
  • Pojemność 64 GB
  • Interfejs 3.0 

Opis

Łatwy dostęp i szybki transfer na co dzień

Kingston DataTraveler Exodia to pamięć o sprawności USB 3.2 Gen 1 zapewniająca wydajny dostęp do danych na komputerach przenośnych i stacjonarnych, monitorach i innym sprzęcie elektronicznym. DT Exodia zezwala na szybki transfer i komfortowe przechowywanie dokumentów, muzyki, filmów i innych informacji. Poręczna budowa i modne kolory powodują, iż jest to wspaniałe urządzenie do codziennego wykorzystywania w pracy, domu, szkole lub w dowolnym miejscu, w którym korzystasz z informacji, pięć lat gwarancji, gratisowa pomoc technologiczna oraz legendarna bezusterkowość produktów Kingston.

rewelacyjna mobilność

DT Exodia ma obfity, kolorowy zaczep do breloka na klucze, dzięki temu zawsze można posiadać przy sobie podręczny nośnik pamięci.

Zatyczka ochronna

poręczna zatyczka zabezpiecza złącze USB i informacje. Zatyczka daje się też założyć na zaczep z drugiej strony, więc trudniej jest ją zgubić.

Wsteczna zgodność

Nośnik jest zgodny z istniejącymi portami USB 2.0, dzięki temu użytkownicy standardu 2.0 mogą w przyszłości dokonać migracji do standardu 3.0 bez konieczności wymiany urządzenia

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.