Menu

Pamięć KINGSTON DTIG4 128 GB Biało-zielony

Cechy produktu

  • Producent Kingston 
  • Pojemność 128 GB
  • Interfejs 3.0 

Opis

USB 3.0 w kolorowej obudowie Pamięć Flash USB Kingston DataTraveler® czwartej generacji (DTIG4) jest wyposażona w interfejs USB 3.0, co pozwala prędko i prosto przesyłać muzykę, filmy i nie tylko. Ergonomiczna konstrukcja i popularne kolory sprawiają,wyśmienicie sprawdza się w pracy, w domu, w szkole i wszędzie tam, gdzie zabierzesz swoje informacje.

Pamięć ta jest kompatybilna wstecz z portami USB 2.0, dzięki temu użytkownicy standardu 2.0 mogą w przyszłości dokonać migracji do standardu 3.0 bez konieczności jej wymiany. Zalety pamięci DTIG4 to obszerności do 128GB*, pięć lat gwarancji, gratisowa pomoc techniczna, a także legendarna bezusterkowość produktów firmy Kingston®.

zróżnicowane barwy zależnie od pojemności obszerny, barwny zaczep łatwe mocowanie do breloków na klucze użyteczna zatyczka zabezpiecza złącze USB i informacje Możliwość personalizacji przy użyciu własnego logo i/albo dowolnych plików * Część przekazanej obszerności urządzenia z pamięcią flash służy do obsługi formatowania oraz innych funkcji i nie jest używana do przechowywania informacji.

Z tego względu rzeczywista pojemność urządzenia przystępna do przechowywania informacji jest mniejsza podana na produktach. Więcej informacji znajduje się w przewodniku po urządzeniach pamięci flash marki Kingston, przystępnym pod adresem kingston.com/flashguide.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.