Menu

Verbatim Store 'n' Go V3 16GB USB 3.0

Cechy produktu

  • Producent Verbatim 
  • Pojemność 16 GB
  • Interfejs 3.0 

Opis

Interfejs USB 3.0 SuperSpeed. Chowane złącze 'slide and lock' zabezpiecza złącze USB. Kompaktowy i elegancki. Pomoc — gratisowa telefoniczna pomoc technologiczna. Dwuletnia ograniczona gwarancja firmy Verbatim.

Dzięki interfejsowi USB 3.0 zapewniającemu szczególnie szybkie przesyłanie informacji napęd Store 'n' Go V3 USB jest do 10 razy szybszy od napędów korzystających z interfejsu USB 2.0. Pozwala to na duże przyspieszenie zapisywania dużych plików dowolnego rodzaju.

Mechanizm 'slide and lock' pozwala bronić złącze USB napędu V3 USB. Podczas korzystania z napędu złącze jest wysunięte, a po zakończeniu pracy można je schować i zablokować we wnętrzu urządzenia.

Napęd jest nad wyraz prosty i komfortowy w obsłudze: starczy podłączyć go do dowolnego portu USB 3.0 (dostępna jest obsługa portów 2.0), a następnie skopiować wybrane foldery, a także pliki metodą „przeciągnij i upuść”

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.