Menu

KETO PIECZYWO Ciabatty nisko węglowodanowe 4x85g MAP

Opis

przedstawiamy zupełnie nowy produkt! świetne pieczywo keto w formie ciabatty - prostokątne pieczywo które spełni Wasze wymogi smakowe! Pieczywo na bazie mieszanki mąk graham, łubinowej i sojowej z dodatkiem słonecznika i siemienia lnianego.

Nasze ciabatty mają wyjątkowe walory smakowe i wizualne a dzięki zaimplementowaniu technice pakowania MAP w atmosferze obojętnej termin przydatności to min. 60 dni! Jedynie 10 gram węglowodanów na 100 gram wyrobu.

Bogate w błonnik, a także białko. Spełnia oczekiwania diety keto i low carb. Minimalna zawartość glutenu. W opakowaniu 4 sztuki po 85gram. Skład: patrz zdjęcie etykiety Zalecenia technologiczne Produkty wyjmujemy z opakowania i układamy na blachy.

Uwaga! Chlebki wypiekamy w pełni tzn. Nie rozkładamy przekrojonych połówek. Faza 1: Wypiek Temperatura wypieku: 250oC Czas: 2-5 min. Faza 2: Chłodzenie W temp. Otoczenia Uwagi końcowe: towar może być na dodatek spożyty bez podgrzania.

Jednak na uzyskania udoskonalonych walorów smakowych zaleca się zapieczenie chlebka. Uwaga: temin przydatności tej partii: 16/01/ 2022

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.