Menu

Trek'n Eat Pumpernickel 500g 2019 Żywność turystyczna

Cechy produktu
  • Producent Trek'n Eat 
Opis

Pumpernikiel można nazwać tradycyjnym pieczywem preppersa ze względu na jego ponadprzeciętne trzymanie świeżości - adekwatnie przechowywany chleb tego typu może być przydatny do spożycia nawet ponad rok. Racje żywnościowe są zatem doskonałym przeznaczeniem dla tego pieczywa, które będzie stanowiło niezaprzeczalnie przyjemniejszy zamiennik dla popularnych sucharów.

Puszkowany chleb pumpernikiel znamionuje się:
  • Długim terminem przydatności do spożycia pozwalającym na magazynowanie
  • Formułą opartą zdrowej, nieoczyszczonej mące żytniej i naturalnych składnikach
  • Wysoką kalorycznością, a także zapewnieniem uczucia nasycenia po zjedzeniu
  • Łatwym w otwarciu, a także opornym na uszkodzenia opakowaniem perfekcyjnym dla racji
Chleb w puszce Arpol - racje żywnościowe i żywność wojskowa w internetowym sklepie Kolba

Wojskowy chleb w puszce Arpol bazuje na zdrowej dla organizmu nieoczyszczonej mące żytniej oraz dodającym walorów smakowych słodzie jęczmiennym. W przeciwieństwie do oczyszczonego pieczywa pszennego pumpernikiel jest trawiony powoli, dzięki czemu przez długi czas gwarantuje uczucie sytości. Chleb w puszce stanowi idealne uzupełnienie popularnych racji żywnościowych, dobrze łącząc się z różnego rodzaju smarowidłami w nich umieszczanymi i będąc przyjemniejszą w jedzeniu alternatywą dla sucharów.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.