Menu

Amica ED3759B FINE PYRO

Cechy produktu

  • Producent Amica 

Opis

czyszczenie pyrolityczneefektywne domycie zabrudzonego piekarnika, to proces żmudny i czasochłonny. Dzisiaj możesz o tym zapomnieć! self-cleaning to automatyczne, skuteczne i – dzięki specjalnym zabezpieczeniom drzwi – w pełni bezpieczne czyszczenie komory piekarnika, bez konieczności wykorzystywania jakichkolwiek detergentów.

piekarnik rozgrzewa się do temperatury 480 ⁰c, eliminując wszelkie zabrudzenia, włącznie z uciążliwymi plamami tłuszczu. Korzystając z czyszczenia pyrolitycznego unikniesz ręcznego czyszczenia, nie wydasz ani grosza na środki czyszczące i zaoszczędzisz niemało cennego czasu.

pozwól sobie na czystą przyjemność!prowadnice teleskopowe z funkcją stopwysuwając rozgrzaną blachę z gorącą potrawą z łatwością o poparzenie i ryzyko upuszczenia blachy. Nie w piekarnikach amica! wszystko za sprawą prowadnic, które wyekwipowane zostały w specjalne wybrzuszenia wyhamowujące wsuwanie i wysuwanie.

dzięki nim możesz w pełni bezpiecznie, bez ryzyka poparzenia, wsunąć i wysunąć nawet rozgrzaną i mocno obciążoną blachę.nagrzew w 4 min.jesteś w ciągłym biegu i na wszystko brakuje ci czasu? funkcja zezwala na szczególnie prędkie nagrzanie piekarnika do wybranej temperatury.

włącza grzałki termoobiegu i grzałkę dolną albo umocniony grill oraz wentylator, wykorzystując w ten sposób całkowitą moc piekarnika do szybkiego nagrzania komory. Piekarnik możesz włączyć chwilę przed przystąpieniem do pieczenia i mieć pewność, iż ze wszystkim zdążysz na czas!równomierne pieczeniekoniec z nieudanymi wypiekami!

rozwiązanie wykorzystane w piekarnikach amica zagwarantuje odpowiednią cyrkulację powietrza we wnętrzu komory. Dzięki czemu możesz przygotować dużą porcję wypieków, mając pewność, że będą one równo zarumienione i wypieczone.wyświetlacz led sensorowy z kontrolą czasu pieczenia (ts)tu klasyczne rozwiązania łączą się z funkcjonalnością.

temperaturę i funkcję pieczenia w piekarniku ustawisz przy pomocy poręcznych pokręteł, a dzięki sterowaniu sensorowemu skrupulatnie ustawisz czas pieczenia. Wyświetlacz zapami

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.