Menu

Amica ED47639BA+ X-Type Steam

Cechy produktu

  • Producent Amica 

Opis

Amica BakingPro System™ genialne wypieki to nie tylko kwestia umiejętności,typowo stosownego piekarnika. Z BakingPro System™ możesz już zapomnieć o nierównomiernie wypieczonym cieście czy o zbyt suchym mięsie!

A to wszystko dzięki starannie zaprojektowanej dystrybucji ciepła i stabilnej temperaturze wewnątrz komory piekarnika, które gwarantują, że Twoje ciasta już nigdy nie będą niedopieczone wewnątrz ani przypalone po bokach.

nawet fragmenty przy szybie dopieką się nadzwyczajnie dzięki zaimplementowaniu obszerniejszych grzałek i wysunięciu ich do przodu. Komora jest ponadto obszerniejsza i ma więcej stopni pieczenia – teraz możesz upiec przysłowiowe kilka pieczeni na jednym ogniu!

większe są również blachy, a nowa osłona wentylatora przyspiesza nagrzewanie - do 150°C w zaledwie 3 minuty! nowe oświetlenie na górnej ścianie zapewnia istotnie ulepszoną widoczność wypieków niż dotychczas. Najnowsze technologie w nowym zarysie – dla jakości pieczenia, jakiej jeszcze nie było!

Na co dzień w Twojej kuchni! SoftSteam Ciasta jak z cukierni, chleb… jeszcze lepszy niż z piekarni! Z SoftSteam - pieczeniu z dodatkiem pary - Twoje wypieki za każdym razem będą wyglądać i smakować nadzwyczajnie!

wystarczy, że nalejesz wody do specjalnej niecki. Dzięki parze pieczywo wyrasta lepiej i równomiernie, jest też bardziej puszyste, nie przesusza się i nie pęka. SoftSteam nadzwyczajnie też do podgrzewania potraw, które zachowują dzięki niemu swoją soczystość.

Nagrzew w 3 min. Oszczędzasz czas - piekarnik osiąga 150°C w zaledwie 3 minuty! Dla zapracowanych czy po prostu głodnych. Równomierne pieczenie na kilku stopniach Nowa budowa komory piekarnika gwarantuje świetną, równomierną dystrybucję ciepła w całym piekarniku.

dzięki temu możesz przygotować dużą porcję wypieków, mając pewność, że będą one równo zarumienione i wypieczone. W tym pojemnym piekarniku bez problemu zmieścisz ponad 100 muffinek równocześnie! Możesz prosto suszyć grzyby i owoce oraz piec na kilku stopniach naraz.

Emalia łatwoczyszcząca EasyClean Szorowanie piekarnika to zajęcie, za którym z całą pewnością nie przepadasz. Żeby ułatwić proces czyszczenia, wnętrza piekarników Amica pokryte zostały specjalną Emalią łatwoczyszczącą EasyClean pozbawioną porów i zagłębień sprzyjających osadzaniu się brudu i tłuszczu.

Od teraz czyszczenie piekarnika będzie bajecznie proste. Upraszczaj sobie życie! Nie trać zbyt dużo czasu na sprzątanie! Spędź go z bliskimi albo rozwijając swoje zainteresowania. Chłodny front (3 szyby) wykorzystanie szyby refleksyjnej oraz aż trzech szyb w konstrukcji drzwi piekarnika pozwoliło nam zasadniczo obniżyć temperaturę drzwi piekarnika.

dzięki czemu rozwiązaniu gotowanie i pieczenie będzie już za każdym razem bezpieczne. SoftClose - miękkie domykanie drzwi Dzięki funkcji płynnego zamykania drzwi, korzystanie z kuchni staje się przyjemniejsze i jeszcze bardziej komfortowe.

Prowadnice teleskop...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.