Menu

BEKO BCW 14500 BG

Cechy produktu

  • Producent Beko 
  • Rodzaj piekarnika elektryczny 
  • Wysokość 45 cm
  • Szerokość 59 cm
  • Klasa energetyczna
  • Pojemność 40 l

Opis

Kompaktowy piekarnik multifunkcyjny z funkcją mikrofali. Proponuje maksymalną wszechstronność łącząc konwencjonalne i mikrofalowe opcje pieczenia w 40 L wnętrzu. Oszczędność czasu – do 50% szybsze pieczenie przy zachowaniu walorów smakowych.

Piekarnik combi z funkcją mikrofali pozwoli nie tylko na wypiekanie praktycznie każdej potrawy, lecz także posłuży jako klasyczna mikrofalówka. To do użytkownika należy decyzja, w jakim trybie będzie działało urządzenie - jako piekarnik tradycyjny, mikrofala albo kompilacja piekarnika i mikrofali. Połączenie piekarnika z mikrofalówką pozwala oszczędzić choćby do 50% czasu pieczenia, dzięki szybkiemu nagrzewaniu.

Klasa energetyczna A
Klasa energetyczna A w produktach Beko to gwarancja trosce o środowisko naturalne i oszczędność dla Twojego budżetu rodzinnego.


Termoobieg
Grzałka pierścieniowa i wentylator optymalną funkcjonalność piekarnika, zezwalając na przygotowanie do 3 potraw w tym samym czasie! Smaki i zapachy potraw nie przenikają się nawzajem.


Rozmrażanie
zastosowanie funkcji termoobiegu pozwala w dodatku na szybkie rozmrażanie zamrożonych potraw gwarantując efekt w ciągu kilku minut!


Drzwi z pełnego szkła
Drzwi piekarnika jednocześnie od zewnątrz jak i od we wnętrzu wytworzone są z pełnego szkła i pozbawione śrub, a także załamań, co upraszcza czyszczenie. W niektórych modelach realne jest wyjęcie wewnętrznej szyby w celu skrupulatniejszego umycia.


Beko Chef
Funkcja Beko Chef ugości Cię najlepszymi smakami z całego świata oraz klasycznymi specjałami, oferując wybór aż do 82 samoczynnych programów pieczenia. Starczy umieścić potrawę w piekarniku i wybrać z menu adekwatny program, który sam ustawi optymalne właściwości pieczenia, jego temperaturę i czas trwania.

Grill
Opcja ta jest rewelacyjna do grilowania mięsa, kiełbasek, tostów czy ryb.

towar
marka
Kod producenta
149477
EAN
8690842019081
informacje podstawowe
rodzaj
Z mikrofalą
Moc Fizyczne Panel sterujący
Sterowanie dotykowe
wyświetlacz elektroniczny
wyświetlacz elektroniczny
Funkcje
Sterowanie sensorowe
warianty funkcji
Booster
Grill
Grzałka owalna
techniczne
Brak danych
Blokada przycisków
Drzwi otwierane do dołu
Drzwi z pełnego szkła
Brak informacji
zaimplementowane technologie
Beko Chef
Wyposażenie
1 głeboka taca
1 typowa taca
1 taca druciana
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Producenta Door to Door
informacje o gwarancji producenta
Telefony:
222 50 14 14
Opis:
Beko S.ASerwis CentralnyFax/ 022 321 06 91e-mail: [email protected]adres: ul. Puławska 36602-819 WarszawaINFOLINIA: 222 50 14 14Czynna 7 dni w tygodniu w godzinach 8:00-20:00

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.