Menu

BEKO BIM31300BCS

Cechy produktu

  • Producent Beko 

OpisWybrane atrybutyKlasa energetyczna A
Szerokość [cm] 59,4 cm
objętość [l] 82 l
liczba funkcji piekarnika 8
Czyszczenie katalityczne | Czyste wnętrze piekarnika bez uciążliwej pielęgnacji

Katalityczny system w piekarniku Beko oznacza samooczyszczanie wnętrza dzięki pokryciu tylnej ścianki piekarnika specjalnym panelem katalitycznym, powodującymi zwęglanie pozostałości potraw. Zapewnia to czystą tylną ściankę piekarnika i brak nieprzyjemnych zapachów z wnętrza. Pobudzenie enzymów następuje powyżej temperatury 250?C. Sprawność czyszczenia panelu jest zagwarantowana na lata.


Podłącz i piecz

Ten piekarnik Beko bez trudności podłączysz samodzielnie. Przewód z wtyczką 230V oznacza,starczy zainstalować piekarnik, a następnie po prostu podłączyć go do typowego gniazdka, bez zapotrzebowania wzywania specjalisty i martwienia się o instalację elektryczną.


instynktowny wyświetlacz semi-sensorowy

intuicyjny wyświetlacz i poręczne pokrętła proste zarządzanie piekarnikiem. Dzięki nim momentalnie wybierzemy konieczną funkcję. Na dodatek ekran perfekcyjnie wpisuje się w nowoczesną estetykę artykułu.


Pieczenie 3D | Lepsze wypieki dzięki równomiernie rozłożonej temperaturze

Celem tego programu jest równomierny wypiek obfitej potrawy albo obszernej ilości np. Muffinek pieczonych na 3 poziomach równocześnie. Jest to możliwe przez uzyskanie równomiernie rozłożonej temperatury w całej komorze piekarnika, mimo blach czy siatek z potrawami wewnątrz. Podczas tego trybu pieczenia aktywna jest na stałe grzałka pierścieniowa i wentylator, natomiast grzałka górna i dolna działają sekwencyjnie i naprzemiennie. Dzięki takiej pracy uzyskuje się równomierną temperaturę w całej komorze pieczenia.


Drzwi z pełnego szkła | Ułatwione czyszczenie wyśmienicie przygładzonej nawierzchni

Drzwi piekarnika zarówno od zewnątrz jak i od w środku tworzone są z pełnego szkła i pozbawione śrub, a także załamań, co usprawnia czyszczenie. W niektórych modelach realne jest wyjęcie wewnętrznej szyby w celu skrupulatniejszego umycia.


pojemność XXL | Zorganizuj szerokie przyjęcie za jednym zamachem

Pomimo typowych wymiarów zewnętrznych, nowa gama piekarników Beko z wnętrzem XXL proponuje widocznie zwiększoną objętość użytkową - aż 82 litry! Pozwala to upiec szczególnie obszerne danie czy za jednym razem przygotować obiad dla obszernej rodziny. Dzięki powiększonemu wnętrzu, użytkownik ma do dyspozycji 6 poziomów dla tac, z których na raz może zagospodarować aż 5.


Miękkie zamykanie drzwi | Zamykaj piekarnik bez trzaskania

Dzięki zaimplementowaniu specjalnych zawiasów, drzwi tego piekarnika Beko zamykają się delikatnie, cicho i w komfortowy sposób. Możesz posiadać pewność, że nigdy nie uszkodzisz ich przez przypadek, ani nie będzie drażniło Cię głośne trzaskanie drzwi piekarnika.


Czyszczenie parowe | Komora piekarnika bez tłustych zabrudzeń

Funkcja pomaga zmiękczyć najmocniej uporczywe zabrudzenia i tłuste plamy, dzięki czemu czyszczenie komory piekarnika jest jeszcze prostsze.


Funkcja Grill

Funkcja ta jest nadzwyczajna do grillowania mięsa, kiełbasek, tostów czy ryb. Mięsa i ryby dzięki wysokiej temperaturze i funkcji grill nie tracą wartości odżywczych i nie wysychają. Grill pozwala uzyskać efekt chrupiącej skórki i soczystego wnętrza potrawy.


Rozmrażanie

użycie funkcji termoobiegu pozwala w dodatku na szybkie rozmrażanie zamrożonych potraw zapewniając efekt w ciągu kilku minut!


BEKO BIM31300BCS

Energooszczędny piekarnik multifunkcyjny w klasie energetycznej A+. Wyekwipowany w wytworny front z czarnego szkła. Ma bogate wyposażenie m.in. Sterowanie dotykowe, pieczenie 3D, prowadnice teleskopowe, miękkie zamykanie drzwi.


instynktowny ekran graficzny

intuicyjny ekran nieskomplikowane zarządzanie piekarnikiem. Dzięki niemu błyskawicznie wybierzemy potrzebną funkcję. W dodatku ekran znakomicie wpisuje się w progresywną estetykę artykułu.


Oświetlenie

Oświetlenie tylne pozwala na komfortowe korzystanie z urządzenia - nie umknie Ci stopień wypieczenia Twoich potraw.


Prowadnice teleskopowe

Dzięki prowadnicom teleskopowym można bezpiecznie i z łatwością wysunąć tacę z gorącym daniem, unikając przypadkowego poparzenia.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.