Menu

Bosch HBA534ES0 - produkt w magazynie - szybka wysyłka!

Cechy produktu

 • Producent Bosch 
 • Kolor czarny, srebrny 
 • Rodzaj piekarnika elektryczny 
 • Wysokość 59 cm
 • Szerokość 59 cm
 • Głębokość 54 cm
 • Klasa energetyczna
 • Pojemność 71 l
 • Rożen obrotowy nie 
 • Wymuszony obieg powietrza tak 
 • Chłodzenie obudowy tak 
 • Termosonda nie 
 • Prowadnice drabinkowe, teleskopowe 

Opis

Cenisz domowe ognisko, dbasz o rodzinę i wykazujesz prawdziwy talent organizacyjny? Jeśli zawsze starasz się zachować równowagę i zatroszczyć o porządek, warto zdać się na urządzenia z Serie | 4, które starannie spełnią Twoje zapotrzebowania i praktycznie wypełnią potężne zadania.

Najważniejsze cechy urządzenia Równomierne pieczenie na trzech poziomach równocześnie Klasa sprawności energetycznej A Grill z termoobiegiem 7 rodzajów grzania usprawniają wysuwanie blach i utrzymują je jednostajnie choćby przy całkowitym wysunięciu Niemal bez zapotrzebowania czyszczenia dzięki specjalnej powłoce absorbującej tłuszcz na ściankach piekarnika.

Chłodny front 50°C Specjalny składnik, żeby uzyskać wspaniałe rezultaty. Genialny sprzęt do zabudowy musi dla nas uczynić jedno: ułatwić pracę w domu. Z myślą o tym, jakość, funkcje i wzornictwo naszej gamy piekarników firmy Bosch zostały optymalnie dopasowane do Twoich potrzeb.

oferują Ci jeszcze pokaźniejszą łatwość użytkowania i automatycznie redukują obowiązki kuchenne. Dzięki szeregowi swoich funkcji, pomogą Ci doprowadzić Twoje gotowanie i pieczenie do perfekcji i dostarczą Ci specjalny składnik, żeby uzyskać idealne rezultaty.

Specjalny składnik, żeby uzyskać znakomite rezultaty. Świetny sprzęt do zabudowy musi dla nas uczynić jedno: ułatwić pracę w domu. Z myślą o tym, jakość, funkcje i wzornictwo naszej gamy piekarników producenta Bosch zostały stosownie dopasowane do Twoich potrzeb.

oferują Ci jeszcze większą łatwość wykorzystywania i samoczynnie redukują obowiązki kuchenne. Dzięki szeregowi swoich funkcji, pomogą Ci doprowadzić Twoje gotowanie i pieczenie do perfekcji i dostarczą Ci specjalny składnik, aby uzyskać wyśmienite rezultaty.

Termoobieg 3D Termoobieg 3D gwarantuje równomierne rozprowadzanie ciepła w całym wnętrzu piekarnika, co pozwala uzyskać świetne efekty pieczenia na wszelkich poziomach równocześnie – od góry do dołu. To wyśmienity sposób na przygotowania obszerniejszych ilości ciast, ciasteczek i pizzy w jednym procesu pieczenia.

Termoobieg 3D Termoobieg 3D zagwarantuje równomierne rozprowadzanie ciepła w całym wnętrzu piekarnika, co pozwala uzyskać wspaniałe efekty pieczenia na wszystkich poziomach równocześnie – od góry do dołu. To genialny sposób na przygotowania pokaźniejszych ilości ciast, ciasteczek i pizzy w jednym cyklu pieczenia.

szybkie nagrzewanie To perfekcyjne udogodnienie, prawdziwa oszczędność czasu, a przy okazji pieniędzy, zwłaszcza gdy jest kilka potraw do przygotowania przed wizytą gości. Ta funkcja pozwala na prędkie rozgrzanie piekarnika do stosownej temperatury, a następnie przełączenie na docelowy tryb grzania.

prędkie nagrzewanie To doskonałe udogodnienie, prawdziwa oszczędność czasu, a przy okazji pieniędzy, zwłaszcza gdy jest kilka potraw do przygotowania przed wizytą gości. Ta funkcja pozwala na szybkie rozgrzanie piekarnika do optymalnej temperatury, a następnie przełączenie na docelowy tryb grz...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.