Menu

BOSCH HSG636ES1 - Sklep Partnerski. Bezpłatny odbiór własny Warszawa. Transport Gratis. Tel: 22 8461107.

Cechy produktu

 • Producent Bosch 
 • Kolor czarny, stalowy 
 • Rodzaj piekarnika elektryczny 
 • Wysokość 59 cm
 • Szerokość 59 cm
 • Głębokość 54 cm
 • Klasa energetyczna
 • Pojemność 71 l
 • Wymuszony obieg powietrza tak 
 • Chłodzenie obudowy tak 
 • Prowadnice drabinkowe 

Opis

Piekarnik Bosch HSG636ES1 z funkcją pary Gotuje na parze tak delikatnie,choćby witaminy zostaną na kolacji w sytuacji delikatnego gotowania na parze warzywa pozostają chrupiące, a drób oraz ryby stają się soczyste i miękkie.

Potrawy gotowane w gorącej parze nie tylko zachowują witaminy i minerały, lecz także swój pełny, naturalny aromat. Dlatego można darować sobie dodatkowe przyprawianie i wykorzystać istotnie mniej soli w trakcie gotowania.

Dzięki parze można choćby gotować bez dodawania oleju czy innego tłuszczu. EcoClean Direct: samoczynny system czyszczenia Funkcja EcoClean Direct w piekarniku Bosch HSG636ES1 - energooszczędna pomoc, usprawniająca czyszczenie piekarnika.

Specjalna powłoka z ceramicznych mikrocząsteczek na tylnej ściance piekarnika rozbija krople tłuszczu osiadające na nich w trakcie pieczenia – poprzez cały okres eksploatacji urządzenia. Oszczędzając Twój czas i energię.

Równomiernie wypieczone potrawy - na wszelkich czterech poziomach Dzięki funkcji Termoobieg 4D w piekarniku Bosch HSG636ES1 ciepło jest równomiernie rozprowadzane na każdym poziomie. To oznacza, że można umieścić potrawy na dowolnym poziomie od pierwszego do czwartego, a rezultaty będą niezmiennie nadzwyczajne.

A to jeszcze nie wszystko: można dodatkowo piec ciasta i mięso na czterech poziomach równocześnie, i uzyskiwać bezusterkowe rezultaty od góry do dołu. Zostań szefem kuchni Pieczenie nigdy nie było tak samo łatwe: bezprecedensowy, czuły czujka PerfectBake w piekarniku Bosch HSG636ES1 stale mierzy zawartość wilgotności w potrawach i samoczynnie dopasowuje cykl pieczenia.

dzięki czemu nie musisz ustawiać trybu grzania, czasu pieczenia lub temperatury, jeśli nie ma się na to ochoty. PerfectBake wszystko zrobi za nas. Starczy wybrać odpowiednią kategorię potraw, taką jak np.

"Ciasto" i nacisnąć "Start", a piekarnik zajmie się resztą. Rezultat? wspaniale wypieczony chleb, ciasta i quiche. Pokochaj te rezultaty pieczenia Masz ochotę na indyka, jagnięcinę, czy soczystego karpia? Z termosondą PerfectRoast możesz liczyć na doskonały rezultat pieczenia za każdym razem jak pod okiem profesjonalnego szefa kuchni.

precyzyjny, trzypunktowy pomiar sondy bada temperaturę wewnątrz potrawy z precyzyjnością do jednego stopnia i sekundy. Maksymalną staranność pomiaru dostajemy po wprowadzeniu wszystkich trzech punktów pomiarowych zgodnie z kryteriami i jest najkorzystniejszym gwarantem udanego wypieku.

Kolejną zaletą PerfectRoast w Bosch HSG636ES1 jest możliwość stosowania także w trybie grzania mikrofalowego i z funkcją pary. Łagodnie i miękko Obsługa drzwi jest dzisiaj komfortowojsza niż kiedykolwiek, a specjalny mechanizm w Bosch HSG636ES1 wygłuszający produktywnie zapobiega trzaskaniu drzwi.

Do zamknięcia starczy delikatne popchnięcie, a mechanizm sam wyhamowuje drzwi, domyka je cicho i delikatnie, gwarantując długą żywotność jednocześnie urządzeniu jak i drzwiom. Pierwsza seria przepisów kulinarnych w piekarniku Niektóre przepisy nie podają skrupulatnego ustawienia temperatury i c...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.