Menu

Piekarnik ELECTROLUX EOD5C71X SteamBake

Cechy produktu

  • Producent Electrolux 
  • Kolor srebrny 
  • Wysokość 59 cm
  • Szerokość 59 cm
  • Głębokość 56 cm
  • Klasa energetyczna
  • Pojemność 72 l

Opis

Piekarnik parowy SteamBake Termosonda Czyszczenie pyrolityczne Sterowanie pokrętłami Piekarnik parowy seria 600 SteamBake EOD5C71X Piekarnik parowy zapewniający adekwatne rezultaty pieczenia, poprzez dodanie pary w początkowej fazie.

zaopatrzony w termosondę umożliwia całkowitą kontrolę w trakcie pieczenia. Dzięki obecności powłoki katalitycznej pochłaniającej tłuszcz, piekarnik sam się oczyszcza przy temperaturze 250°C. WYBIERZ PIEKARNIK DLA SIEBIE POZNAJ NASZ PIEKARNIK Termosonda Piekarnik SenseCook® z termosondą obserwuje temperaturę wnętrza potrawy.

Gdy potrawa jest gotowa, informuje zakończenie pieczenia i wyłączy piekarnik. Pyroliza W procesie pyrolizy piekarnik spala w temperaturze 500 °C tłuszcz i zanieczyszczenia na niewielki pył, który starczy zlikwidować ściereczką.

Pozwala to utrzymać doskonałą czystość komory bez szorowania i używania detergentów. Prędkie i równomierne pieczenie Even Cooking Wentylator zapewnia stały obieg gorącego powietrza, gwarantując równomierny rozkład temperatury.

W takich warunkach potrawy mogą być pieczone w niższej choćby o 20% temperaturze w porównaniu do piekarników konwencjonalnych, co zezwala na oszczędność czasu i energii. Drzwi Safe to touch Drzwi piekarnika choćby w momencie pieczenia są zimne i bezpieczne w dotyku, a zamontowana blokada przed dziećmi zapobiega im otwarcie piekarnika nawet podczas pieczenia.

Soft Closing Drzwi piekarnika z mechanizmem Soft Closing zamykają się płynnie i bezgłośnie, żeby zatrzymać w środku najkorzystniejszy smak potraw Termoobieg Pozwala skrócić czas i zniżyć temperaturę pieczenia.

jednocześnie zapewnia równomierne pieczenie. Prowadnice teleskopowe regulowane prowadnice teleskopowe dla komfortowego i bezpiecznego wyjmowania potraw. Rozmiar XL Pojemna komora i blachy w rozmiarze XL ułatwiają jednoczesne pieczenie na 3 stopniach i przygotowanie pokaźnego posiłku.

Zakres temperatur Dzięki szerokiemu zakresowi temperatur Twój piekarnik rewelacyjnie dopasuje się do potrzeb Twoich potraw Funkcja regeneracji parą Dzięki funkcji regeneracji pary zawsze, kiedy tylko Ci trzeba będziesz mógł doprowadzić np.

wczorajszy chleb, do świeżości jak prosto z piekarni. Sterowanie pokrętłami standardowe sterowanie pokrętłami zapewnia komfort stosowania i prostotę obsługi. Pojemność wyjątkowo wielka pojemność piekarnika zezwala na gotowanie na wielu poziomach oraz swobodne użytkowanie znacznych naczyń we wnętrzu urządzenia....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.