Menu

Piekarnik Electrolux EZB3400AOX (elektryczny)

Cechy produktu

  • Producent Electrolux 
  • Kolor czarny, srebrny 
  • Rodzaj piekarnika elektryczny 
  • Wysokość 59 cm
  • Szerokość 59 cm
  • Głębokość 55 cm
  • Klasa energetyczna
  • Pojemność 57 l

Opis

Piekarnik Electrolux EZB3400AOX Piekarnik Electrolux EZB3400AOX Piekarnik z termoobiegiem i standardowymi pokrętłami. Dzięki predefiniowanym ustawieniom temperatury i elektronicznej regulacji, możesz spokojnie odpocząć i nie martwić się o efekty gotowania.

Funkcja termoobiegu pozwala skrócić czas i zniżyć temperaturę pieczenia. Dzięki czemu staje się ono bardziej ekonomiczne. Panel sterowania z wyświetlaczem LED i chowanymi pokrętłami daje możliwość wyboru godziny rozpoczęcia i zakończenia oraz czasu trwania pieczenia.

Po wyłączeniu piekarnika ekran może funkcjonować jak zegar prezentując czas rzeczywisty. Turboopiekanie, osiągaj momentalnie inadzwyczajne efekty opiekania choćby w sytuacji mniejszych potraw dzięki grillowi z podwójnym obwodem cieplnym.

ekran: SET Powiadomienie akustyczne Zabezpieczenie przed dziećmi Informacja o czasie pracy Elektroniczna regulacja temperatury Minutnik Zegar Drzwi 2 szyby Szybsze i bardziej ekonomiczne pieczenie Funkcja termoobiegu pozwala skrócić czas i ograniczyć temperaturę pieczenia.

dzięki czemu staje się ono bardziej ekonomiczne. TURBOOPIEKANIE Osiągaj momentalnie irewelacyjne efekty opiekania choćby w sytuacji mniejszych potraw dzięki grillowi z podwójnym obwodem cieplnym. Szklane drzwi, które jest z łatwością wyczyścić Czyszczenie szyb w drzwiach tego piekarnika nie stanowi żadnego problemu.

Można je w całości wymontować, a następnie prędko całe wyczyścić. Zawsze odpowiednia temperatura Dzięki predefiniowanym ustawieniom temperatury oraz elektronicznej regulacji, możesz spokojnie odpocząć i nie martwić się o efekty gotowania.

Prosta kontrola Panel sterowania z wyświetlaczem LED i chowanymi pokrętłami daje możliwość wyboru godziny rozpoczęcia i zakończenia i czasu trwania pieczenia. Po wyłączeniu piekarnika wyświetlacz może funkcjonować jak zegar pokazując czas rzeczywisty.

Piekarnik Electrolux EZB3400AOX FIZYCZNE rozmiary w zabudowie (W x S x G) [mm] 593x560x550 rozmiary WxSzxG [mm] 590x594x560 technologicznE Klasa energetyczna A pojemność [l] – główna komora 57 Całkowity pobór mocy [W] 2500 Akcesoria opcjonalne brak kompletna długość kabla [m] 1,1 Napięcie [V] 220-240 Wymagany bezpiecznik [A] 13 odcień stal szlachetna Kod towaru (PNC) 944 064 619

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.