Menu

Piekarnik ELECTROLUX EOD5C70X SteamBake DARMOWY TRANSPORT

Cechy produktu

  • Producent Electrolux 

Opis

Piekarnik parowy SteamBake Czyszczenie katalityczne Sterowanie pokrętłami EvenCook Piekarnik parowy kolekcja 600 SteamBake EOD5C70X Piekarnik parowy zapewniający adekwatne rezultaty pieczenia, poprzez dodanie pary w początkowej fazie.

wyekwipowany w termosondę pozwala na całkowitą kontrolę w trakcie pieczenia. Dzięki obecności powłoki katalitycznej pochłaniającej tłuszcz, piekarnik sam się oczyszcza przy temperaturze 250°C. WYBIERZ PIEKARNIK DLA SIEBIE POZNAJ NASZ PIEKARNIK Pyroliza W procesie pyrolizy piekarnik spala w temperaturze 500 °C tłuszcz i skażenia na nieznaczny pył, który wystarczy usunąć ściereczką.

Pozwala to utrzymać perfekcyjną czystość komory bez szorowania i stosowania detergentów. Prędkie i równomierne pieczenie Even Cooking Wentylator zapewnia stały obieg gorącego powietrza, gwarantując równomierny rozkład temperatury.

W takich warunkach potrawy mogą być pieczone w niższej choćby o 20% temperaturze w kontraście do piekarników klasycznych, co pozwala na oszczędność czasu i energii. Drzwi Safe to touch Drzwi piekarnika choćby w chwili pieczenia są zimne i bezpieczne w dotyku, a zamontowana blokada przed dziećmi uniemożliwia im otwarcie piekarnika nawet w trakcie pieczenia.

Soft Closing Drzwi piekarnika z mechanizmem Soft Closing zamykają się płynnie i bezgłośnie, by zatrzymać wewnątrz najlepszy smak potraw Termoobieg Pozwala skrócić czas i obniżyć temperaturę pieczenia.

równocześnie gwarantuje równomierne pieczenie. Prowadnice teleskopowe dostosowywane prowadnice teleskopowe dla wygodnego i bezpiecznego wyjmowania potraw. Wymiar XL Pojemna komora i blachy w wymiarze XL ułatwiają jednoczesne pieczenie na 3 stopniach i przygotowanie szerokiego posiłku.

Zakres temperatur Dzięki szerokiemu zakresowi temperatur Twój piekarnik wspaniale dostosuje się do potrzeb Twoich potraw Funkcja regeneracji parą Dzięki funkcji regeneracji pary zawsze, kiedy tylko Ci potrzeba będziesz mógł doprowadzić np.

wczorajszy chleb, do świeżości jak prosto z piekarni. Sterowanie pokrętłami standardowe sterowanie pokrętłami zagwarantuje komfort wykorzystywania i prostotę obsługi. Pojemność szczególnie znaczna pojemność piekarnika umożliwia gotowanie na wielu stopniach , a także swobodne stosowanie dużych naczyń w środku urządzenia....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.