Menu

Piekarnik ELECTROLUX EOD5C71X SteamBake

Cechy produktu
  • Producent Electrolux 
  • Kolor srebrny 
  • Wysokość 59 cm
  • Szerokość 59 cm
  • Głębokość 56 cm
  • Klasa energetyczna
  • Pojemność 72 l
Opis

Piekarnik parowy SteamBake Termosonda Czyszczenie pyrolityczne Sterowanie pokrętłami Piekarnik parowy seria 600 SteamBake EOD5C71X Piekarnik parowy zapewniający optymalne rezultaty pieczenia, poprzez dodanie pary w początkowej fazie.

wyekwipowany w termosondę zezwala na całkowitą kontrolę w trakcie pieczenia. Dzięki występowaniu powłoki katalitycznej pochłaniającej tłuszcz, piekarnik sam się oczyszcza przy temperaturze 250°C. WYBIERZ PIEKARNIK DLA SIEBIE POZNAJ NASZ PIEKARNIK Termosonda Piekarnik SenseCook® z termosondą obserwuje temperaturę wnętrza potrawy.

Gdy potrawa jest gotowa, informuje zakończenie pieczenia i wyłączy piekarnik. Pyroliza W procesie pyrolizy piekarnik spala w temperaturze 500 °C tłuszcz i skażenia na mały pył, który starczy zlikwidować ściereczką.

Pozwala to utrzymać wyśmienitą czystość komory bez szorowania i użytkowania detergentów. Prędkie i równomierne pieczenie Even Cooking Wentylator zapewnia stały obieg gorącego powietrza, gwarantując równomierny rozkład temperatury.

W takich warunkach potrawy mogą być pieczone w niższej nawet o 20% temperaturze w kontraście do piekarników konwencjonalnych, co pozwala na oszczędność czasu i energii. Drzwi Safe to touch Drzwi piekarnika nawet w momencie pieczenia są zimne i bezpieczne w dotyku, a zamontowana blokada przed dziećmi uniemożliwia im otwarcie piekarnika nawet podczas pieczenia.

Soft Closing Drzwi piekarnika z mechanizmem Soft Closing zamykają się płynnie i bezgłośnie, by zatrzymać we wnętrzu najkorzystniejszy smak potraw Termoobieg Pozwala skrócić czas i ograniczyć temperaturę pieczenia.

równocześnie gwarantuje równomierne pieczenie. Prowadnice teleskopowe regulowane prowadnice teleskopowe dla wygodnego i bezpiecznego wyjmowania potraw. Wymiar XL Pojemna komora i blachy w rozmiarze XL usprawniają jednoczesne pieczenie na 3 poziomach i przygotowanie dużego posiłku.

Zakres temperatur Dzięki szerokiemu zakresowi temperatur Twój piekarnik genialnie dopasuje się do potrzeb Twoich potraw Funkcja regeneracji parą Dzięki funkcji regeneracji pary zawsze, kiedy tylko Ci trzeba będziesz mógł doprowadzić np.

wczorajszy chleb, do świeżości jak prosto z piekarni. Sterowanie pokrętłami standardowe sterowanie pokrętłami gwarantuje komfort użytkowania i prostotę obsługi. Objętość bardzo wielka pojemność piekarnika zezwala na gotowanie na wielu poziomach i swobodne stosowanie dużych naczyń w środku urządzenia....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.