Menu

Piekarnik ELECTROLUX LOC6H71Z

Cechy produktu

  • Producent Electrolux 

Opis

Piekarnik parowy SteamCrisp Czyszczenie parowe Sterowanie pokrętłami szybkie nagrzewanie Piekarnik parowy seria 700 SteamCrisp LOC6H71Z Piekarnik parowy kolekcji 700 z funkcją optymalizacji ustawień podpowiadającą stosowną temperaturę dla każdej funkcji.

Dzięki intuicyjnie zaprojektowanym drabinkom wkładanie i wyjmowanie blachy jest wyjątkowo łatwe. W dodatku piekarnik wspiera technologia SteamCrisp® zmniejszająca ryzyko wysuszenia pieczonych potraw. WYBIERZ PIEKARNIK DLA SIEBIE POZNAJ NASZ PIEKARNIK Termosonda Piekarnik SenseCook® z termosondą pilnuje temperaturę wnętrza potrawy.

Gdy potrawa jest gotowa, sygnalizuje zakończenie pieczenia i wyłączy piekarnik. Czyszczenie parowe AquaClean Czyszczenie piekarnika nie musi być uciążliwe wyręczy Cię w tym para. Para wodna rozmiękcza zaschnięte zabrudzenia w komorze piekarnika, co ułatwia ich usunięcie szybkie i równomierne pieczenie Even Cooking Wentylator gwarantuje stały obieg gorącego powietrza, zapewniając równomierny rozkład temperatury.

W takich warunkach potrawy mogą być pieczone w niższej nawet o 20% temperaturze w kontraście do piekarników klasycznych, co pozwala na oszczędność czasu i energii. Drzwi Safe to touch Drzwi piekarnika nawet w momencie pieczenia są zimne i bezpieczne w dotyku, a zamontowana blokada przed dziećmi zapobiega im otwarcie piekarnika nawet podczas pieczenia.

szybkie nagrzewanie Tryb prędkiego nagrzewania piekarnika pozwala o 40% skrócić czas przygotowania piekarnika do pracy w wymaganej temperaturze Soft Closing Drzwi piekarnika z mechanizmem Soft Closing zamykają się płynnie i bezgłośnie, by zatrzymać w środku najlepszy smak potraw Termoobieg Pozwala skrócić czas i obniżyć temperaturę pieczenia.

jednocześnie zapewnia równomierne pieczenie. Zakres temperatur Dzięki szerokiemu zakresowi temperatur Twój piekarnik wspaniale dopasuje się do potrzeb Twoich potraw Prowadnice teleskopowe regulowane prowadnice teleskopowe dla wygodnego i bezpiecznego wyjmowania potraw.

rozmiar XL Pojemna komora i blachy w rozmiarze XL usprawniają jednoczesne pieczenie na 3 stopniach i przygotowanie pokaźnego posiłku. Funkcja regeneracji parą Dzięki funkcji regeneracji pary za każdym razem, kiedy tylko Ci potrzeba będziesz mógł doprowadzić np.

wczorajszy chleb, do świeżości jak prosto z piekarni. Sterowanie pokrętłami charakterystyczne sterowanie pokrętłami gwarantuje komfort wykorzystywania i prostotę obsługi. Objętość wyjątkowo szeroka objętość piekarnika zezwala na gotowanie na wielu poziomach , a także swobodne stosowanie obfitych naczyń we wnętrzu urządzenia....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.