Menu

Samsung NV70K1340BS/EO

Cechy produktu

  • Producent Samsung 
  • Kolor srebrny 
  • Rodzaj piekarnika elektryczny 
  • Wysokość 59 cm
  • Szerokość 59 cm
  • Głębokość 56 cm
  • Klasa energetyczna
  • Pojemność 70 l
  • Rożen obrotowy nie 
  • Prowadnice drabinkowe 

Opis

WYBRANE cechy technologia FUNKCJONALNOŚĆ DESIGN PODSUMOWANIE CECH W OPAKOWANIU WARTO WIEDZIEĆ WYBRANE parametry Dwa wentylatory Dual Fan Podwójny termoobieg powiększa możliwości piekarnika, a ciepło rozprowadzane jest równomiernie w całej komorze.

szybkie nagrzewanie System prędkiego nagrzewania piekarnika skraca czas niezbędny do osiągnięcia pożądanej temperatury i ogranicza tym samym zużycie energii. Zaprogramowane tryby pieczenia Korzystaj z dostępnych trybów pieczenia takich jak: dolna grzałka plus termoobieg, pojedynczy grill, klasyczny, itd.

technologia Podwójny termoobieg. Dwa wentylatory dla rewelacyjnych rezultatów Samsung ma dwa niezależne termoobiegi, aby zapewniać świetne warunki pieczenia. Cały piekarnik rozgrzewa się prędko, a przyrządzane dania pieką się równomiernie i w trafnej dla siebie temperaturze.

Pełna kontrola i nieprzeciętne rezultaty bez względu na wielkość potraw i wykorzystanych naczyń. 70 litrów pojemności. Wytwarzany dla znacznych wyzwań szeroka kolacja, przyjęcie dla obszerniejszej ilości osób czy wspólne chwile z najbliższymi? pojemność piekarnika to imponujące 70 litrów, a Ty bez najmniejszych kłopotów przygotujesz obszerniejszą ilość ulubionych potraw.

FUNKCJONALNOŚĆ instynktowny panel. Proste sterowanie, nadzwyczajne efekty Samsung nad wyraz intuicyjny i nietrudny w obsłudze panel sterowania. Przyciski i pokrętła wygodny dobór parametrów. Krok po kroku do spektakularnych efektów gotowania.

Prostota w połączeniu z klasyczną elegancją. DESIGN I BEZPIECZEŃSTWo Perfekcja wykonania. Nowoczesny i ergonomiczny asystent w Twojej kuchni Piekarnik to świetny asystent w Twojej kuchni. Nad wyraz poręczny w środku i szczególnie stylowy na zewnątrz.

Jego idealną linię uzupełnia wysmakowana rączka dodająca mu surowego charakteru. Design doprowadzony do perfekcji. Zaimplementowana rączka. Nadzwyczajna linia, surowy charakter Przedni panel piekarnika został wyposażony w gładką i subtelnie zakrzywioną rączkę, która wraz z frontem urządzenia wytwarza innowacyjną formę.

bezkompromisowe wzornictwo, które wyszuka się w każdej kuchni. Automatyczne odcięcie zasilania. Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe Samsung ma funkcję zabezpieczenia przepięciowego, która broni urządzenie przed uszkodzeniami wywołanymi nagłymi skokami napięcia.

Gdy piekarnik wyczuje zasadnicze wahania prądu, następuje automatyczne odcięcie zasilania. PODSUMOWANIE CECH POZNAJ cechy PIEKARNIKA NV70K1340BS PIEKARNIKI rodzaj piekarnika Dual Fan pojemność 70 L Klasa sprawności energetycznej A DESING odcień piekarnika Stal nierdzewna rodzaj wyświetlacza LED Materiał komory Emalia ceramiczna ZAKRES TEMPERATUR Zakres temperatur 50-250 °C Górna grzałka 700 W Dolna grzałka 600 W Termoobieg 1700 W TRYBY PIECZENIA Termoobieg Tak Tryb tradycyjny Tak Podgrzewanie od góry + termoobieg Tak Podgrzewanie od dołu + termoobieg Tak wielki Grill Tak DODATKOW...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.