Menu

Piekarnik kompaktowy SOLGAZ SP-34-PM

Cechy produktu

  • Producent Solgaz 
  • Kolor czarny 
  • Rodzaj piekarnika elektryczny 
  • Wysokość 45 cm
  • Szerokość 59 cm
  • Głębokość 45 cm
  • Pojemność 34 l
  • Wymuszony obieg powietrza tak 
  • Chłodzenie obudowy tak 
  • Prowadnice wytłaczane 

Opis

PIEKARNIK KOMPAKTOWY SP-34-PMPiekarnik + mikrofala + gotowanie na parze.Wszystko w jednym urządzeniu!Czyszczenie parowe zaoszczędzi sporo cennego czasu.Gotowanie na parze jest nie tylko praktyczne,przeważnie zdrowe i czyste.Chłodna powłoka w drzwiczkach gwarantuje bezpieczeństwo dzieciom.Wybierz wariant potrawy (np.

szparagi), a także jej wagę, a piekarnik sam dostosuje moc i rodzaj grzania.Sterowanie dotykowe należycie wygląda i z łatwością się czyści.80 funkcji automatycznych + 16 stałych.Podaj wagę i typ potrawy a reszta dzieje się sama.objętość 34 L starczy do pieczenia dwóch blaszek ciasta albo obszernego kurczaka.

Mniejszy piekarnik ogrzewa się szybciej i taniej. Po co więc większy?Wyposażenie piekarnika:szklana tacka + metalowy ruszt + napełniacz do wody.Podstawowe funkcje manualne:Kuchenka mikrofalowa – od 100 do 900W.

Zastosowaliśmy mikrofalę pod spodem, co istotnie skraca czas podgrzewania.Piekarnik / termoobieg – znany z innych piekarników prawidłowej jakości. Do wyboru rozmaite rodzaje grzania.Gotowanie na parze – zdrowe, czyste, przyjemne, lekkie i proste.Opiekacz/grill powierzchniowy - funkcja dedykowana np.

do tostów i zapiekanek.Łączenie funkcji – np. Piekarnik + para naraz, kuchenka mikrofalowa + obróbka cieplna na grillu z wentylatorem itd.Rozmrażanie – przyspiesza odmrażanie.Blokada przed dziećmi– zabezpiecza przed włączeniem poprzez niedużych ciekawskich kucharzy.Samoczyszczenie– specjalny program sam z wykorzystaniem pary wyczyści urządzenie.Timer– wybierz za ile minut piekarnik ma się wyłączyć, a zrobi to za Ciebie.w dodatku 80 funkcji samoczynnych – wybierasz wagę, a także rodzaj potrawy a reszta dzieje się sama.

Doo wyboru np. Filet z łososia, ziemniaki w mundurkach, grzyby, szparagi, roztapianie czekolady, kurczak cały, udko, skrzydełka, kiełbaski, świeża albo mrożona pizza, babeczki, owsianka i 67 innych lubianych potraw.

Urządzenie samoczynnie dobierać będzie temperaturę, ilość pary, moc grzałki czy wentylację.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.