Menu

Bazyl Ag+ Compact Lawenda 10L

Cechy produktu
  • Producent Bazyl 
Opis

Żwirki Bazyl Ag+ SUPER PREMIUM to pierwsze i jedyne na rynku żwirki wzbogacone o dobroczynne nano srebro, które jako naturalny antybiotyk ma własności aseptyczne i dezynfekujące. Bazyl Ag+ to połączenie najwyższej jakości bentonitu (min. 80% montmotylonitu) i jonów antybakteryjnego nano srebra. Nano srebo działa permanentnie i zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów. Dzięki temu nieprzyjemny zapach powstały w kuwecie jest w całości neutralizowany. Cykl ten zachodzi we wnętrzu bentonitu, gdyż nano srebro zamknięte jest w jego strukturze.


Dodatek nano srebra sprawia, iż kocia kuweta jest zawsze aseptycznie czysta i wolna od bakterii i zarazków. Użycie jonów nano srebra w ściółkach dla niepokaźnych zwierząt domowych jest wynalazkiem zastrzeżonym poprzez Celpap w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej. Bazyl Ag+ żwirki z dodatkiem nano srebra - polecane dla: właścicieli kotów, dla których ultra higieniczna czystość w kuwecie to podstawa!


Żwirki Bazyl Ag+ SUPER PREMIUM mają atest Państwowego Zakładu Higieny, a ich wyjątkowo wysokie parametry są na bieżąco monitorowane i kontrolowane poprzez postępowe laboratorium w Zakładzie Przetwórstwa surowców Mineralnych w Jaśle.


Żwirki Bazyl Ag+ SUPER PREMIUM są kompletnie bezpieczne nawet dla niedużych dzieci i przychylne dla alergików. Żwirki Bazyl Ag+ przystępne są w 2 frakcjach: niewielkiej - compact (0,7-2mm) i grubszej - kanon (2-5mm); bez zapachu oraz w wersji zapachowej - m.in. Fresh i lavender.Bazyl Ag+ Compact Lawenda to unikatowy żwirek z najwyższej jakości bentonitu (zawartość montmorylonitu powyżej 80%) wzbogacony o dobroczynne nano srebro, które jako naturalny antybiotyk ma własności antyseptyczne i dezynfekujące. Jony nano srebra działają permanentnie i uniemożliwiają rozwojowi bakterii i grzybów. Żwirek Bazyl Ag+ Compact Lavender idealnie się zbryla, wchłania wilgoć i nieprzyjemną woń, pozostawiając świeży aromat „lavender”. Dodatek nano srebra powoduje, iż kocia kuweta jest miejscem higienicznym i wolnym od zarazków, a także przykrych aromatów. Bazyl Ag+ Compact Lavender jest zupełnie bezpieczny dla dzieci i przychylny dla alergików.

  • wspaniale się zbryla, wchłania wilgoć i nieprzyjemną woń
  • frakcja: 0,7 - 2 mm
  • aromat: lawenda
  • kolor: szaro-niebieski
  • skład: 100% naturalny żwirek bentonitowy, koloidalne nano srebro, aromat lavender
Kim jest Bazyl?

Bazyl to nasz kot. Jest naszą inspiracją do tworzenia produktów najwyższej jakości. To on wskazał nam czego koty potrzebują najistotniej, kiedy czują się komfortowo, a kiedy nie. Dzięki Bazylowi powstała gama żwirków Bazyl. Dla najistotniej wymagających kotów (jak Bazyl) i ich właścicieli (jak my).

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.