Menu

Bazyl Ag+ Silica gel 3,8L

Cechy produktu
  • Producent Bazyl 
Opis

Żwirki Bazyl Ag+ SUPER PREMIUM to pierwsze i jedyne na rynku żwirki wzbogacone o dobroczynne nano srebro, które jako naturalny antybiotyk ma własności aseptyczne i dezynfekujące. Bazyl Ag+ Silica gel to połączenie silikonu i jonów antybakteryjnego nano srebra. Nano srebo działa permanentnie i uniemożliwia rozwojowi bakterii i grzybów. Dzięki temu nieprzyjemny aromat powstały w kuwecie jest w całości neutralizowany.

Dodatek nano srebra sprawia, iż kocia kuweta jest za każdym razem aseptycznie czysta i wolna od bakterii i zarazków. Zastosowanie jonów nano srebra w ściółkach dla znikomych zwierząt domowych jest wynalazkiem zastrzeżonym poprzez Celpap w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej. Bazyl Ag+ żwirki z dodatkiem nano srebra - rekomendowane dla: właścicieli kotów, dla których ultra higieniczna czystość w kuwecie to podstawa!

Żwirki silikonowe Bazyl to 100% silica gel. Mają wyjątkowo prawidłowe własności higroskopijne i są szczególnie lekkie. Nie zbrylają się i mogą być wyrzucane do toalety. Wymagają podmiany w pełni przy widocznych objawach zużycia. Bardzo skuteczne żwirki, nie wymagają częstej wymiany.Bazyl Ag+ Silica gel to jedyny na rynku aseptyczne żwirek silikonowy, który dzieki dodatkowi jonów nano srebra, zapewnia maksymalną higienę. Nano srebro, jako naturalny antybiotyk, ma własności antyseptyczne i dezynfekujące. Jony nano srebra działają permanentnie i zapobiegają rozwojowi bakterii i grzybów. W dodatku w pełni neutralizują i usuwają nieprzyjemny aromat - to istotnie wydłuża czas stosowania żwirku. Bazyl Ag+ Silica gel jest ultra lekki, ma estetyczny wygląd i jest wolny od pyłu. Ten żwirek nie zbryla się i może być wyrzucany do toalety.
  • wspaniale wchłania wilgoć i nieprzyjemną woń
  • nie zbryla się i może być usuwany w toalecie
  • frakcja: 1 - 8 mm
  • bezzapachowy
  • skład: 100% silica gel, koloidalne nano srebro
Kim jest Bazyl?Bazyl to nasz kot. Jest naszą inspiracją do tworzenia towarów najwyższej jakości. To on wskazał nam czego koty potrzebują najistotniej, kiedy czują się komfortowo, a kiedy nie. Dzięki Bazylowi powstała gama żwirków Bazyl. Dla najbardziej wymagających kotów (jak Bazyl) i ich właścicieli (jak my).

EAN: 5902020577492
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.