Menu

Bazyl Ag+ Standard 10L

Cechy produktu
  • Producent Bazyl 
Opis

Żwirki Bazyl Ag+ SUPER PREMIUM to pierwsze i jedyne na rynku żwirki wzbogacone o dobroczynne nano srebro, które jako naturalny antybiotyk ma własności aseptyczne i dezynfekujące. Bazyl Ag+ to połączenie najwyższej jakości bentonitu (min. 80% montmotylonitu) i jonów antybakteryjnego nano srebra. Nano srebo działa permanentnie i zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów. Dzięki czemu nieprzyjemny aromat powstały w kuwecie jest kompletnie neutralizowany. Proces ten zachodzi we wnętrzu bentonitu, gdyż nano srebro zamknięte jest w jego strukturze.

Dodatek nano srebra powoduje, iż kocia kuweta jest zawsze aseptycznie czysta i wolna od bakterii i zarazków. Użycie jonów nano srebra w ściółkach dla minimalnych zwierząt domowych jest wynalazkiem opatentowanym poprzez Celpap w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej. Bazyl Ag+ żwirki z dodatkiem nano srebra - polecane dla: właścicieli kotów, dla których ultra higieniczna czystość w kuwecie to podstawa!

Żwirki Bazyl Ag+ SUPER PREMIUM mają atest Państwowego Zakładu Higieny, a ich wyjątkowo wysokie właściwości są na bieżąco monitorowane i kontrolowane przez postępowe laboratorium w Zakładzie Przetwórstwa bezkompromisowców Mineralnych w Jaśle.

Żwirki Bazyl Ag+ SUPER PREMIUM są w całości bezpieczne nawet dla minimalnych dzieci i przyjazne dla alergików. Żwirki Bazyl Ag+ dostępne są w 2 frakcjach: drobnej - compact (0,7-2mm) i grubszej - kanon (2-5mm); bez zapachu, a także w wersji zapachowej - fresh i lavender.Bazyl Ag+ standard to wyjątkowy żwirek z najwyższej jakości bentonitu (zawartość montmorylonitu powyżej 80%) wzbogacony o dobroczynne nano srebro, które jako naturalny antybiotyk ma własności antyseptyczne i dezynfekujące. Jony nano srebra działają permanentnie i zapobiegają rozwojowi bakterii i grzybów. Żwirki bentonitowe Bazyl Ag+ są zupełnie bezpieczne nawet dla znikomych dzieci i co jednakowo ważne, przychylne dla alergików!
  • nadzwyczajnie się zbryla, wchłania wilgoć i nieprzyjemną woń
  • frakcja: 2 - 5 mm
  • bezzapachowy
  • kolor: szaro-niebieski
  • skład: 100% naturalny żwirek bentonitowy, koloidalne nano srebro
Kim jest Bazyl?Bazyl to nasz kot. Jest naszą inspiracją do tworzenia artykułów najwyższej jakości. To on wskazał nam czego koty potrzebują najistotniej, kiedy czują się komfortowo, a kiedy nie. Dzięki Bazylowi powstała gama żwirków Bazyl. Dla najistotniej wymagających kotów (jak Bazyl) i ich właścicieli (jak my).

EAN: 5902020577515
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.