Menu

Bazyl White 10L

Cechy produktu

  • Producent Bazyl 

Opis

Żwirki Bazyl Ag+ SUPER PREMIUM to pierwsze i jedyne na rynku żwirki wzbogacone o dobroczynne nano srebro, które jako naturalny antybiotyk ma własności aseptyczne i dezynfekujące. Bazyl Ag+ to połączenie najwyższej jakości bentonitu (min. 80% montmotylonitu) i jonów antybakteryjnego nano srebra. Nano srebo działa permanentnie i zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów. Dzięki temu nieprzyjemny aromat powstały w kuwecie jest kompletnie neutralizowany. Proces ten zachodzi wewnątrz bentonitu, gdyż nano srebro zamknięte jest w jego strukturze.

Dodatek nano srebra powoduje, iż kocia kuweta jest za każdym razem aseptycznie czysta i wolna od bakterii i zarazków. Użycie jonów nano srebra w ściółkach dla niepokaźnych zwierząt domowych jest wynalazkiem zastrzeżonym przez Celpap w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej. Bazyl Ag+ żwirki z dodatkiem nano srebra - sugerowane dla: właścicieli kotów, dla których ultra higieniczna czystość w kuwecie to podstawa!

Żwirki Bazyl Ag+ SUPER PREMIUM mają atest Państwowego Zakładu Higieny, a ich szczególnie wysokie atrybuty są na bieżąco monitorowane i kontrolowane przez nowoczesne laboratorium w Zakładzie Przetwórstwa minimalistycznców Mineralnych w Jaśle.

Żwirki Bazyl Ag+ SUPER PREMIUM są w całości bezpieczne nawet dla małych dzieci i przyjazne dla alergików. Żwirki Bazyl Ag+ dostępne są w 2 frakcjach: nieznacznej - compact (0,7-2mm) i grubszej - standard (2-5mm); bez zapachu, a także w wersji zapachowej - fresh i lavender.Bazyl Ag+ White to unikatowy naturalnie biały bentonit o najwyższych parametrach, wzbogacony o dobroczynne nano srebro, które jako naturalny antybiotyk ma własności antyseptyczne i dezynfekujące. Jony nano srebra działają permanentnie i zapobiegają rozwojowi bakterii i grzybów. Żwirek Bazyl Ag+ White jednakową drobną frakcję. Nie pyli, nie przykleja się do kocich łapek. Świetnie się zbryla, przystępne do usunięcia bryłki. Wchłania wilgoć i woń, pozostawiając błogą świeżość. Dodatek nano srebra sprawia, że kocia kuweta jest miejscem w pełni higienicznym i wolnym od zarazków oraz przykrych zapachów. Żwirki bentonitowe Bazyl Ag+ są zupełnie bezpieczne choćby dla niedużych dzieci i co jednakowo ważne, przyjazne dla alergików!
  • genialnie się zbryla, wchłania wilgoć i nieprzyjemną woń
  • frakcja: 0,6 - 2,25 mm
  • bezzapachowy
  • kolor: biały
  • skład: 100% naturalny żwirek bentonitowy, koloidalne nano srebro
Kim jest Bazyl?Bazyl to nasz kot. Jest naszą inspiracją do tworzenia towarów najwyższej jakości. To on wskazał nam czego koty potrzebują najistotniej, kiedy czują się wygodnie, a kiedy nie. Dzięki Bazylowi powstała gama żwirków Bazyl. Dla najszczególniej wymagających kotów (jak Bazyl) i ich właścicieli (jak my).

EAN: 5902020577645

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.