Menu

Beaphar Lactol, mleko dla kota - 2 x 500 g

Cechy produktu

  • Producent beaphar 

Opis

beaphar Lactol to pełnowartościowy odpowiednik mleka matki dla kociąt, od urodzenia do czasu ostawienia matczynego pokarmu. Równocześnie mleko może służyć jako komponent budulcowy dla starszych czy osłabionych kotów, oraz kotek karmiących i w ciaży.

Zwykłe mleko nie gromadzi trafnej ilości białka i tłuszczu, poprzez ci może wystąpić ich niedobór w organizmie, beaphar Lactol ma ich w swoim składzie ponad 32%. Dodatkowo mleko beaphar posiada wysokowartościową taurynę i biotynę - wyjątkowo ważne aminokwasy dla zdrowych oczu i serca,, a także zdrowia skóry i pieknej, błyszczącej sierści.

Kwasy DHA są ważne dla kognitywnych zdolności Twojego kocięta - mogą przyspieszyć cykl socjalizacji i usprawnić jego trening i posłuszeństwo. Odpowiednik mleka matki jest bogaty w wartościowe aminokwasy, witaminy, minerały i mikroelementy.

Zapewnij swojemu kotu najkorzystniejszą opiekę już od pierwszych dni jego życia! beaphar Kitty Milk mleko dla kota w skrócie: Pełnowartościowy odpowiednik mleka matki dla kociąt, od urodzenia do czasu odstawienia matczynego pokarmu Nadające się także jako składnik budulcowy dla starszych czy osłabionych kotów, oraz kotek karmiących i w ciaży Wysoki udział białek, powyżej 32%: ochrona w czasie fazy wzrostu Z ważnym aminokwasem tauryną: przyczyniającą się do ochrony wzroku i rozwoju funkcji serca Z biotyną: wspierającą zdrowie skóry i byłyszczącą sierść Bogate w kwasy DHA: mogące przyspieszyć cykl socjalizacji i treningu kota Pełnowartościowe: bogate w wyraźne witaminy, minerały i mikroelementy teraz kupując 500 g beaphar Lactol, mleko zastępcze dla kota, zestaw startowy otrzymasz gratis!

komplet startowy w skrócie: optymalny również do dokarmiania u zwierząt chorych, a także w okresie rekonwalescencji. Oporny na uszkodzenia. Możliwość mycia w zmywarce. Szczotka do czyszczenia zawarta w zestawie.

Trwałe smoczki / nakładki do karmienia. Zestaw posiada: 1 butelka 6 smoczków 1 szczotka do czyszczenia. Uwaga! Promocja dotyczy jedynie oferty o numerze 1211979. Więcej danych o produkcie odnajdziesz poniżej: beaphar Lactol, mleko zastępcze dla kota

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.