Menu

Beaphar Multi-Frisch do toalety dla kota - 400 g

Cechy produktu

  • Producent beaphar 

Opis

skuteczny Multi-Frisch długotrwale uwalnia kuwetę Twojego kota i jej otoczenie od nieprzyjemnych zapachów. Na dodatek wydłuża wydajność żwirku. Beaphar Multi-Frisch jest adekwatny dla każdego typu żwirku, ma neutralne pH i kompletnie ulega biodegradacji.

To gwarantuje przyjemną i przyjemną atmosferę. Specjalistyczna technika wiązania moczu przyczynia się do natychmiastowego wiązania uwalnianego amoniaku. Przykre zapachy zostają ekspresowo związanie, zapewniając przyjemną atmosferę w toalecie kota.

Enzymy rozkładają cząsteczki naturalne zapachu usuwając je trwale. Nieprzyjemne zapachy, występujące w kocich toaletach są "pochłaniane" i w całości zneutralizowane, a nie tylko "zamaskowane".

Z beaphar podwajasz efektywność działania żwirku. W ten sposób oszczędzasz nie tylko czas, który Ci trzeba do czyszczenia kuwety,również pieniądze wydawane na żwirek. Beaphar za pomocą technologii wiązania moczu ma bardzo wysoką skuteczność.

Jedno opakowanie 400 g wystarcza do 20 aplikacji. Beaphar Multi-Frisch do toalety dla kota w skrócie: Aktywny neutralizator nieprzyjemnych zapachów do kuwety dla kota. Technika wiązania moczu: skutecznie neutralizuje zapachy.

Utrzymuje świeżość żwirku: podwaja ergonomiczność żwirku Wyjątkowo sprawne: 1 opakowania to maksymalnie 20 aplikacji. W pełni biodegradowalne. Stosowne do każdego żwirku. Neutralne Ph. Pojemność: 400 g.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.