Menu

Calming Collar - Obroża relaksacyjna dla Kotów

Cechy produktu

  • Producent Beaphar 

Opis

 Beaphar Calming Collar - obroża relaksacyjna dla kota Obroża Beaphar Calming Collar powstała w oparciu o naturalny i bezpieczny dla zdrowia pupila skład. Obecność takich komponentów jak waleriana i lawenda, które wykorzystywane są na dodatek w preparatach leczniczych dla ludzi, w prędkim tempie pozwolą przezwyciężyć lęk i strach kota.

na dodatek Beaphar Calming Collar radzi sobie nadzwyczajnie z takimi problemami, jak: natrętne miauczenie, drapanie czy znaczenie terenu. Produkt dedykowany jest dla kotów wszystkich ras, w najróżniejszym wieku (które ukończyły 12 tydzień życia).

Mrau wie, jak istotne jest adekwatne założenie obroży kotu poprzez właściciela. Dlatego radzi on, aby Beaphar Calming Collar zapiąć w przypasowany sposób, takswobodnie zmieściły się między nią a szyją dwa palce.

Co znaczne, w przypadku, gdy dojdzie do zmoczenia obroży, jej sprawność działania zostanie przywrócona zaraz po wyschnięciu. Nie zaleca się jednak zakładania artykułu w trakcie kąpieli pupila przy użyciu szamponu....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.