Menu

CERTECH Pochłaniacz zapachu Super Benek Zielony Las 0,45kg

Cechy produktu
  • Producent Certech 
  • Rodzaj pochłaniacz zapachów 
Opis

 BENEK Pochłaniacz Zapachów Zielony Las 450g POCHŁANIACZ ZAPACHÓW ZIELONY LAS Super BENEK To w 100% naturalny produkt w całości neutralizujący nieprzyjemne zapachy usuwa nie tylko skutki,przeważnie przyczyny powstawania przykrych zapachów, a więc wszelkiego rodzaju mikroorganizmy, bakterie i grzyby produkt ten nieprzeciętnie wspomaga działanie żwirków higienicznych, polepsza ich absorpcyjność powiększa wydajność Mineralne pochodzenie artykułu jest przyjazne dla środowiska naturalnego Pochłaniacz oparty na bazie żwirku bentonitowego Nieświeże, nieprzyjemne zapachy są w większości efektem rozwoju rozmaitego rodzaju mikroorganizmów, bakterii i grzybów.

Pochłaniacz przyjemny zapach zielonego lasu Sposób wykorzystania POCHŁANIACZ ZAPACHÓW zielony las można stosować zarówno w kuwecie jak i bezpośrednio na zabrudzone i nieświeże miejsca. W kuwecie nieznaczna ilością Pochłaniacza rozsypać po powierzchni żwirku a następnie lekko wstrząsnąć kuwetą tak, żeby proszek przemieścił sie na dno kuwety w całości neutralizuje nieświeże, nieprzyjemne zapachy i równocześnie usuwa wszelkiego rodzaju mikroorganizmy, bakterie i grzyby mogące się rozwijać na dnie kuwety.

Poza kuwetą Na zabrudzone i nieświeże miejsca posypać pochłaniacz, po krótkim czasie zebrać skażenia. W razie potrzeby czynność powtórzyć. Atuty: w całości neutralizuje nieprzyjemne zapachy likwiduje wszystkiego typu mikroorganizmy, bakterie i grzyby wspomaga działanie żwirków higienicznych: ulepsza chłonność, rozszerza wydajność, uniemożliwia klejeniu się bryłek do dna kuwety Opakowanie: Worek foliowy 450g (zamknięcie strunowe)...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.